Nos coups de coeur
livres
 • Франко від А до Я (Franko de A à Ya)
  Рік видання:2016 p./Обкладинка:Тверда
  Вік, âge :7-10/ К-ть сторінок:72 /озміри, format :220x290 мм

  Анотація
  «Франко від А до Я» – абетка-енциклопедія про Івана Франка. Ми звикли називати його українським Каменярем, Вічним революціонером, енциклопедистом та генієм через неймовірну жагу до знань і працелюбство. Але чи знаємо ми насправді, яким Франко був: що любив, які мав хобі, куди подорожував?

  «Франко від А до Я» - винятковий арт-бук, книжка для дітей (і не лише для них), завдяки якій знайомство з Франком стане початком дружби на роки. В цій книзі багато фактів, гумору, вміння дивитися на себе та інших без зайвого пафосу, а ще стільки цікавого і раніше незнаного. Візуальна складова книжки - заслуга творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів). Текстова – Богдана та Наталії Тихолозів. Ця книжка - про Франка: стильного, молодіжного, близького. Вона – чудовий приклад того, як варто знайомити класиків і читачів, щоб вони полюбили один одного.
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €
 • Справа отамана зеленого. Українські хроніки 1919 року
  Рік видання: 2014/Кількість сторінок: 304 с.
  Формат: 84x108/32 (~130x210 мм)
  Опис
  Лікар Артем Шеремет за зброю визнавав лише скальпель, але жорстокі реалії громадянської війни в Україні 1919 року докорінно змінили життя героя. Він змушений був узяти до рук справжню зброю і поринути у вир буремних подій. Трагічні обставини приводять його до армії отамана Зеленого. Запекла боротьба, смертельна небезпека, зрада та надія, кохання і втрата — не омине ніщо... Данило Терпило (Отаман Зелений) — суспільний діяч, революціонер і повстанський отаман. 5 лютого 1919 року більшовики зайняли Київ, почався грабунок Київщини більшовицькими продзагонами, що штовхнуло українське село до опору. В квітні 1919 року, спираючись на підтримку населення Терпило розпочав боротьбу з російською комуністичною окупаційною владою, яка оголосила його поза законом.

  Роман Кокотюхи — динамічне й захопливе читання про український повстанський рух — ще одну малознану сторінку української історії, боротьбу мешканців Великої України за її незалежність і соборність. Герої роману — звичайні собі люди, зі своїми характерами, мотиваціями, переживаннями та глибокими внутрішніми змінами. Автор без пафосу й зайвих емоцій зумів це передати.

  Ярослав Файзулін, кандидат історичних наук.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • "По той бік війни"
  2017 6 497 ST.
  "По той бік війни" - це свіжий погляд на події сторічної давності. І хоч ідеться про І Світову війну, авторка вибудовує паралелі із сучасністю, опираючись не лише на універсальне, але й на певні історичні закономірності.
  Роман «По той бік війни» пропонує відірватися від сьогодення й поглянути на звичні теми під незвичним кутом. Перша світова. Перші танки і літаки. Перші короткі спідниці. А для когось – перше кохання. Становлення Червоного хреста і становлення незалежної жінки. Пошук дороги додому і пошук дороги до себе. Любов до Батьківщини і любов до ближнього. Роман ставить складні й незручні запитання, що не втратили актуальності за сто років.
  Головні герої роману – німець Бáстіан фон Деттен та француженка Констанс Шартьє – зустрічаються у французьких Арденах навесні 1914. Короткий і бурхливий роман закінчується вагітністю й весіллям, однак початок війни розкидує молодят по різні сторони фронту. Зв’язок між ними обривається, і для кожного починається своя війна і своя історія. Кожен мусить втратити все і знайти своє місце в житті, перевіривши на міцність усі свої переконання й самого себе.
  Роман дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Однак персонажі роману – військові, медики, волонтери, біженці – такі близькі й зрозумілі українському читачу, що усі вони в рівній мірі «свої».
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • Ольга Кобилянська./T.4/Olha Kobylianska
  2016 - Tome 4
  До видання увійшли також начерки та фрагменти незавершених творів.
  У 4 томі вміщені перші опубліковані твори Ольги Кобилянської – повісті "Людина" і "Царівна".

  Тексти творів звірено за автографами, першодруками та іншими авторитетними прижиттєвими публікаціями. Твори друкуються за сучасним правописом зі збереженням характерних особливостей мови й стилю письменниці.
  Видання призначене для широкого кола читачів.
  Ольга Кобилянська. Зібрання творів: у 10 т. / Т.4 : Повісті/ упорядкув. В.І, Антофійчук, С.Д. Кирилюк, Ю.М. Микосянчик; прим. : С.Д. Кирилюк. . – 2016. – 400 с.
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
dvd
  Aucun article trouvé
cd
 • Zelene (vert)
  2005 - 49:44
  Ви, гадаю, і самі вже помітили, що цей диск є родичем альбому "Коралі", червоненького такого. Що ж, це побратимство є не тільки зовнішнім, оскільки і тут мова йде про пошук у дуже цікавому, як на мене, напрямку. Адже ми, людство, маємо зараз безліч уламків, уривків давніх систем і засобів світосприйняття, і це стосується музики так само, як і багато чого іншого. Але нам, сучасним, на сьогоднішній день замало спостерігати фрагменти, замало піддавати їх критичному аналізу. Потрібне щось інше – співпереживання, пряме переживання давнього досвіду у сучасних умовах, за допомогою сучасних засобів. І представлена цим альбомом сучасна інтерпретація традиційної української музики, гадаю, є одним з кроків не тільки вперед, а і вглиб. Насамперед – вглиб. Мені нинішня спроба здається вдалою. Якщо вона не остання – сподіваюся, що це так – то навіть ми, пересічні слухачі, згодом матимемо дуже цікавий квиток на проїзд до центру. Куди ми з ним поїдемо – то вже справа інша, кожен сам обирає напрямок. Врешті решт, всі шляхи ведуть самі знаєте куди. "Зелене" – чудово.

  11. Зелене (радіо версія)
  Загальна тривалість звучання: 49:44
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • SHLIAKH - (Le chemin)
  2016 - Le chemin -
  Ce nouvel album a été réalisé dans des temps très difficiles pour notre Pays. Nous voulons le dédier à tous ceux qui ont donné leur vie pour notre liberté, à tous ceux qui continuent à la défendre et à tous ceux qui , par des chemins compliqués d'homme libre, ne perdent pas espoir.
  Lire la suite
  Prix : 15,50 €
 • DAKH DAUGHTERS - IF
  Voici le premier album tant attendu des Dakh Daughters
  1. Cactus 4:20
  2 Lyudyna 5:45
  3 If 7:09
  4 Vi'zmy 5:20
  5 Papirosy 6:02
  6 Sept Verres 4:12
  7 Oh God 7:28
  8 Cuba 3:29
  9 LMD 5:34
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
jeux
 • Scrabble en langue ukrainienne/Настільна гра "Скребл" Оригінал (укр.)
  LE CÉLÈBRE JEU EN LANGUE UKRAINIENNE/ NOUVELLE VERSION .
  A partir de 10 ans jusqu'à 99 ans (ou plus). De 2 à 4 joueurs.
  Un fantastique moyen pour améliorer votre vocabulaire en langue ukrainienne.
  Hовий вигляд легендарної, захоплюючої і водночас простої гри, яка поєднує літери і людей! Класичні правила залишаються незмінними. Єдине, що було вдосконалено – це дизайн. Ідеально підходить для затишних сімейних вечорів та інтелектуальних поєдинків у колі друзів. Складай з плиток нові слова, використовуй призові сектори та примножуй свої бали. Перемагає той, хто набере найбільшу кількість балів.
  Lire la suite
  Prix : 40,00 €
 • PUZZLE 1500 pièces
  1500 pièces
  Le palais Massandra est situé près de Yalta , presqu'ile de Crimée (Tauride - Ukraine méridionale)
  Lire la suite
  Prix : 14,90 €
calendriers
 • KYIV 18
  300х435 мм
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Odesa GF 2018
  "300х435 мм
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • "Chats ukrainiens"
  Vous ne le saviez pas .... mais
  en Ukraine les chats sont très fiers de leurs origines et se distinguent par leur pelage.
  Il m'a été dit aussi que leur miaulement change selon selon les régions...
  Les voici donc présentés par notre amie Olena, une vraie de vraie Kyianka!
  Un chat par région ! (et par mois)
  Alors à vos marques, prêts, miavkayty!
  Format A4 -
  Lire la suite
  Prix : 8,50 €
cartes
  Aucun article trouvé