Nos coups de coeur
livres
 • Галицька кухня/ Cuisine de Halychyna
  EN UKRAINIEN"
  Рік видання:2014 p./Обкладинка:Тверда
  Вік:15-100 ( A partir de 15 ans)
  К-ть сторінок/pages :496
  Розміри/format :190x245 мм
  Анотація
  Bидало незвичну кулінарну книгу «Галицька кухня», своєрідну енциклопедію кухні, готування, історії, ресторанного бізнесу та біографії найзнаковіших українців-сучасників. Це - подарункове видання, багато ілюстроване фотографіями, яке репрезентує культурологічний пласт, традиції кухні та сімейних рецептів.
  Lire la suite
  Prix : 26,00 €
 • Contes et récits juifs et ukrainiens du pays houtsoule
  Date de parution: 15/06/2018
  Préfacier: Lubomir HOSEJKO/ Postfacier: Dan BEN AMOS
  Nombre de pages: 380
  Les textes contenus dans cet ouvrage ne sont pas ordinaires. Certes, il y est question de bergers et de princesses, de héros vaillants au cœur généreux et de magiciens aux pouvoirs surnaturels. Mais les montagnes des Carpates qui servent de cadre naturel aux exploits de Dovbouch, le bandit houtsoule, là où le fondateur du mouvement hassidique, le Ba’al Shem tov, vient chercher la communion avec Dieu, sont peu ou mal connues et apparaissent nimbées d’un mystère favorisant les projections fantasmées les plus insolites. Pour la première fois, un même ouvrage réunit des récits, contes et légendes traduits du russe, de l’ukrainien, du yiddish et de l’hébreu dans lesquels sont présents à la fois des personnages juifs et ukrainiens (houtsoules). L’ensemble des textes apporte un éclairage original sur les relations entre ces deux peuples. Les récits sont précédés d’une présentation historique.
  PARTIE I - Présentation
  Délimitation historique du pays houtsoule
  La Houtsoulie à l’époque de Dovbouch et du Ba’al Shem Tov
  Le pays houtsoule : lieu de collectes de contes et récits
  La Houtsoulie dans le folklore ukrainien : Fedkovytch, Choukhevytch, Hnatiouk
  Les études folkloriques sur la Houtsoulie ukrainienne avant, pendant et après la Seconde Guerre mondiale
  Les études ethnographiques sur les communautés juives en Houtsoulie
  La Houtsoulie en littérature
  Définition théorique du corpus
  Approche pragmatique et historique du corpus
  Les adjuvants
  Les opposants
  Les Juifs, opposants matériels et adjuvants spirituels
  Les raisins et la feuille : la rencontre de Dovbouch et du Ba’al Shem Tov
  En forme de conclusion

  PARTIE II
  Récits sur les aventures du brigand houtsoule Oleksa Dovbouch et du Ba’al Shem Tov fondateur du hassidisme
  Récits et légendes sur Dovbouch et ses compagnons, les oprychky
  Récits, légendes et poèmes sur la naissance, la vie et la mort de Dovbouch
  Récits et légendes sur le trésor de Dovbouch et les lieux associés à sa mémoire
  Récits et anecdotes sur les Houtsoules et les Juifs
  Récits, légendes et poèmes sur Dovbouch et le Ba’al Shem Tov, le maître du bon nom
  Lire la suite
  Prix : 25,00 €
 • The Ukraine
  2018 - 240c.
  Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «TheUkraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднуються з досвідом подорожнього.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Офіцер із Стрийського парку”
  Опис
  Львів, осінь 1918 року. Австро-Угорська імперія за крок до руй­нації. Поляки та українці ведуть боротьбу за владу, кожна сторона претендує на Східну Галичину. Йдуть важкі політичні переговори. Українцям вигідно затягувати процес — є надія знайти сильного союзника. Аж раптом у Стрийському парку знаходять труп офі­це­ра-поляка, який був членом таємного військового товариства. Пе­ре­говорам кінець, і Климентій Кошовий, не так давно — відомий адвокат, а нині — особа без певних занять, має два дні, аби довести: вбивство не має стосунку до політики. Вбитий мав безліч ворогів, звести з ним рахунки міг хто завгодно. Але правда вже нікого не цікавить, збройне протистояння у Львові неминуче… І все одно Кошовий, під кулями листопадових вуличних боїв, вперто шукає істину. Відкриття приголомшить. А події тих буремних днів змі­нять його долю, вплинуть на погляди його друга Йозефа Шацького та можуть розвести по різні боки вуличних барикад Клима і його ко­хану Магду Богданович.

  Читайте останній роман «львівського циклу» з приголомшли­вим фіналом!
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Герої Українського неба. Пілоти визвольної війни 1917–1920 рр.
  Сторінки: 200/ Обкладинка: M'яка/ Розмір (мм): 240x170/ Рік видання 2010
  Серія Militaria Ukrainica Нове дослідження Ярослава Тинченка присвячене українській авіації доби Визвольної війни 1917–1921 рр. та її авіаторам. У книзі вміщено велику кількість світлин, частина з яких публікується вперше. Як додаток на останніх сторінках видання подано зображення якісних реконструкцій літаків, які перебували на службі УНР та ЗОУНР протягом 1917–1921 рр.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Панцирні потяги, панцирники та залізничні війська у Визвольній війні 1917-1920 рр.
  Сторінки: 112/Обкладинка: M'яка/Розмір (мм): 240x170/Рік видання 2012
  Нова праця Ярослава Тинченка присвячена створенню та діяльності українських панцирних частин у добу Визвольної війни — від 1917 до 1920 р. Видання містить описи, ілюстрації та рідкісні фото панцирної техніки, задіяної у військах УНР і Галицькій армії, а також біографічні дані вояків залізничних і панцирних підрозділів. Книга розрахована на істориків, політологів, студентів та всіх, хто цікавиться історією українських Визвольних змагань.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Батько Ґоріо”
  Формат: 22 x 29,5 см/Кількіст сторінок: 96 / Обкладинка: тверда
  Автори: Брюно Дюамель (малюнки та колір), Тьєрі Ламі та Філіп Тіро (адаптація тексту / сценарій)
  Шедевр французької літератури побачив світ у вигляді графічного роману українською мовою. Для нової адаптації своєї серії “Графічна література“ видавництво “Леополь” обрав роман “Батько Горіо” – один із найвідоміших творів Оноре де Бальзака, який увійшов до всесвітньо відомого циклу письменника “Людська комедія”. “Леополь” видав інтегральну адаптацію цього роману, виданого у двох томах престижним французьким видавництвом “Делькур”. Сюжет роману талановито візуалізований малюнками французького художника Брюно Дюамель. Ця адаптація є також результатом копіткої роботи сценаристів Тьєрі Ламі та Філіпа Тіро.

  Про сюжет:
  Ежен де Растіньяк приїхав до Парижу, щоб здобути освіту. Бідний студент оселився в дешевому пансіоні пані Воке, де проживають сім постійних мешканців – сім доль, сім характерів. Їх відносини та пригоди відображають різні світи тогочасного Парижу, сповнені місцевим колоритом. Серед них – батько Горіо, колись заможний торговець. Старенький душі не чув у своїх доньках, хоч обидві красуні й довели батька до зубожіння. У пансіоні до нього всі ставляться вкрай недоброзичливо крім Ежена де Растіньяка. Молодий провінціал, зачарований блиском Парижу, вирішив будь-що-будь підкорити місто. У новому для нього світському товаристві він познайомитсья з дочками Горіо та дізнається про трагічну долю їх старого батька. Поруч із Еженом мешкає також підозрілий тип на ім’я Вотрен, який пропонує йому пекельну угоду…

  “Батько Ґоріо” – блискучий сюжет, сповнений яскравими характерами й персонажами. Це популярний роман про людські пристрасті – про любов, гроші та амбіції, що надихають і поглинають одночасно. Як витончений психолог, Бальзак глибоко аналізує та вміло описує “людську комедію”, яка досі не втратила своєї актуальності…
  ***
  Графічний роман “Батько Ґоріо” призначений для читачів всіх поколінь, яких вабить мистецтво, література, історія, українська мова… або все разом! Подорожуйте в часі та відкрийте для себе Париж на початку XIX ст. очима Бальзака і сучасних авторів!

  Новий графічний роман видавництва “Леополь” створений у співпраці з одним із найвідоміших видавництв Франції “Editions Delcourt”. Це стало можливим завдяки підтримці від Програми сприяння видавничій справі ’’Сковорода”, яку проводять Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні. Книжка видана в рамках святкування 220-річчя від дня народження Оноре де Бальзака у 2019 р.
  Вибір твору Бальзака не випадковий, оскільки доля романіста тісно пов’язана з Україною, куди його привело кохання. Серце француза полонила шанувальниця його таланту – польська графиня Евеліна Ганська, власниця маєтку біля Житомира. Бальзак одружився з нею в Бердичеві незадовго до своєї смерті.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
dvd
 • Maïdan
  NE PAS OUBLIER!
  (2019)- Durée : 1h20'
  A LIRE UNIQUEMENT SUR ORDINATEUR
  Langues: ukrainien , sous - titres français
  Un émouvant retour en arrière filmé par un habitant de Kyiv!
  Ce film a été réalisé à partir des enregistrements que j'ai fait sur le Maïdan; de jour comme de nuit . Ils montrent des épisodes de la vie quotidienne, des affrontements avec les "berkouts" et les manifestations de masse.
  Ces séquences ont été filmées depuis la Maison des Syndicats, incendiée, dans la rue Hroushevskyi et dans la cour du monastère Mykhahylivskyi et depuis la mairie de Kyiv.
  Au travers de ce film j'ai voulu montrer les gens du Maïdan, les Kyiviens venus à leur aide sans tenir compte des menaces et du statut de hors-la- loi qui leur était attribué. C'est le film d'un témoin, qu aurait pu être vous. Volodymyr Shpinov
  L'auteur: Né à Kherson . Il termine les cours de direction de chorale au conservatoire de Kyiv . A Paris, il crée en 2011 un studio d'enregistrement "Scythe" et en 2018 un groupe musical "Sc".
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
cd
 • Koliadkys (chants de Noêl) et chants liturgiques
  2007 - 57'01"
  Koliadky ta dukhovni pisni (Chants de Noêl et chants liturgiques)
  CHŒUR NATIONAL POPULAIRE EMERITE « H. VERIOVKA »
  Le Chœur National Populaire Emérite "H. Veriovka" fut créé en 1943 et porte depuis 1965 le nom de M. Hryhoriy Veriovka, son fondateur et premier dirigeant. L'ensemble est formé d'un chœur, d’un orchestre et d’un groupe de danse, les trois formations se distinguant par les très hautes qualités de leurs interprétations.
  Le dirigeant actuel de « Veriovka », M. Anatoliy AVDIYEVSKYY, continue de perpétuer les traditions populaires à travers foisonnant folklore ukrainien qui constitue la base du répertoire de cet ensemble dont la virtuosité et le dynamisme a ravi les foules de par le monde.
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • Rizdvo z kamernym Khorom "Kyiv" (Noël et le choeur de chambre "Kyiv")
  2002 - 57'48"
  Orchestre de chambre "Kyiv"
  Orchestre national symphonique d'Ukraine
  Le chœur de Chambre Kyiv, créé en décembre 1990 et placé sous la direction musicale de Mykola Hobdych, lauréat du conservatoire Pierre Tchaïkovsky de Kyiv, apparaît comme le dépositaire d'un art vocal embrassant un millénaire de chant liturgique.

  Le répertoire du chœur puise dans les musiques du monde du Moyen Age, de la Renaissance, du Baroque, du classique et de la musique contemporaine. Il comprend notamment des chants liturgiques ukrainiens et des chants traditionnels provenant de toutes les régions d'Ukraine. Plusieurs fois primé à des concours internationaux, le Chœur de Chambre Kyiv témoigne par son talent de la formidable richesse culturelle de l'Ukraine renaissante et nous fait découvrir l'immensité du patrimoine musical de ce pays.
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €
 • AIR
  Avril 2019/ 2ème album du célèbre groupe
  Гурт поєднав в альбомі авторські тексти та вірші видатних письменників.[1] Деякі пісні альбому — це вірші українських поетів: Павла Тичини, Майка Йогансена, Миколи Холодного та переосмислення роману Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї».
  # Назва Тривалість
  1. «Інше місто» 5:53
  2. «Японське кіно» 5:54
  3. «О, панно Інно!» 4:48
  4. «Пісня про те, як вона виходить на крутую гору» 13:47
  5. «Що ти собі думаєш?» 3:11
  6. «Панночка» 6:55
  7. «М'яч» 4:28

  Під час створення платівки учасниці гурту намагалися «абстрагуватися від усього попереднього досвіду, щоб у ній народилось щось нове… Ми хотіли зробити щось повітряне та медитативне, але водночас таке мінливе — як саме життя».[
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
jeux
  Aucun article trouvé
calendriers
cartes
  Aucun article trouvé