Nos coups de coeur
livres
 • Шептицький від А до Я
  2015 - 7- 10 ans - 72 pages - 220 x 290
  Анотація
  «Шептицький від А до Я» – своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників. Читачі дізнаються, де митрополит Андрей народився і навчався, як пішов за покликанням серця, як служив Богу і людям, допомагаючи сиротам і знедоленим, рятуючи від переслідувань євреїв.

  Інтелектуал і жартівник, добрий Тато і приклад для багатьох – різні іпостасі митрополита відкриваються в цій непересічній абетці-енциклопедії.
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €
 • La guerre qui a changé Rondo
  octobre 2015
  Voici enfin la version française de ce très beau livre .
  Dans la ville de Rondo, tout est lumière et harmonie, à l'image de sa fameuse serre où les fleurs chantent. Un jour, pourtant, la guerre éclate, semant le désastre. Mais trois amis vont défendre leur ville de façon créative, mettant en oeuvre une brillante solution. Un album aux illustrations espiègles et innovantes.La guerre qui a changé Rondo

  .
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
 • Франко від А до Я (Franko de A à Ya)
  Рік видання:2016 p./Обкладинка:Тверда
  Вік, âge :7-10/ К-ть сторінок:72 /озміри, format :220x290 мм

  Анотація
  «Франко від А до Я» – абетка-енциклопедія про Івана Франка. Ми звикли називати його українським Каменярем, Вічним революціонером, енциклопедистом та генієм через неймовірну жагу до знань і працелюбство. Але чи знаємо ми насправді, яким Франко був: що любив, які мав хобі, куди подорожував?

  «Франко від А до Я» - винятковий арт-бук, книжка для дітей (і не лише для них), завдяки якій знайомство з Франком стане початком дружби на роки. В цій книзі багато фактів, гумору, вміння дивитися на себе та інших без зайвого пафосу, а ще стільки цікавого і раніше незнаного. Візуальна складова книжки - заслуга творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів). Текстова – Богдана та Наталії Тихолозів. Ця книжка - про Франка: стильного, молодіжного, близького. Вона – чудовий приклад того, як варто знайомити класиків і читачів, щоб вони полюбили один одного.
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €
 • ВОЛЯ
  2017 - EN UKRAINIEN- BD relatant les évènements 1917 - 1921 en Ukraine.
  60 pages. Début septembre
  "ВОЛЯ:The WILL" - це серія українських фантастичних графічних романів в жанрі альтернативної історії, події в яких розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918 року.
  Концепція такого розважального підходу полягає у залученні масового читача до вивчення цього історичного періоду та створення сучасного медійного погляду на події Української Революції 1917-1921 років.
  "ВОЛЯ" - перший вітчизняний комікс який став бестселлером у своїй категорії, здобув статус культового та потрапив у бібліотеки перших персон країни.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • Dans mes oreilles, j'entends le monde
  Format 59 p.. illustrations en couleur. 29 x 27 cm- 2017
  Résumé Une histoire qui explique la mécanique de l'oreille, de la voix et des sons de toutes sortes qui nous entourent depuis l'origine des bruits entendus dans le ventre maternel. Des mots clés proposés en fin d'ouvrage permettent d'écouter divers sons via une recherche dans un moteur de recherche sur Internet..
  Dans tes oreilles c'est tout un monde qui bruisse et qui chante...
  Avec cet album documentaire aux couleurs chatoyantes nous t'invitons à un voyage instructif et amusant dans l'univers des sons.
  Les auteurs, deux jeunes artistes Ukrainiens, ont fondé une agence de graphisme spécialisée dans l'édition. Leur créativité a été déjà plusieurs fois récompensée par des prix prestigieux.
  Car ici l'acquisition des connaissances est un vrai plaisir des yeux. Graphisme et mise en page permettent de mieux comprendre les explications, tout en les mettant en situation. Les auteurs abordent tous les sujets, de la diffusion à l'enregistrement. Ils t'expliquent pourquoi ton propre corps, mais aussi ta maison, sont de véritables orchestres.
  Les bruits et les sons n'auront plus de secrets pour toi : tu vas découvrir la naissance de la musique, partir à la découverte des instruments, du chant, des nuisances sonores, des sons de la nature mais aussi des métiers qui nécessitent une bonne oreille !
  Un livre très complet, à savourer dès 6 ans.
  Son truc en plus : une bibliographie sonore à écouter sur internet !
  Lire la suite
  Prix : 19,80 €
 • Шевченко від А до Я
  Рік видання:2017 p. / Обкладинка:Тверда
  Вік:Діти, 7-10/ К-ть сторінок:80
  Розміри:220x290 мм

  Анотація
  «Шевченко від А до Я» – продовження серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева», у якій відомих діячів української культури показано з неочікуваного і дуже людяного боку. Це арт-бук для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друга.

  Яка була улюблена пора року у Шевченка? У які очі він полюбляв заглядатися – карі, блакитні, а, може, зелені? Про що він думав, дивлячись на зорі? Про все це у новій абетці, текст до якої написав відомий шевченкознавець Леонід Ушкалов. Проілюструвала видання Анастасія Стефурак.
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €
 • Антонич від А до Я
  Рік видання:2017 p. /Обкладинка:Тверда /Вік:Діти, 7-10
  К-ть сторінок:80
  Розміри:220x290 мм
  ISBN:978-617-679-298-7
  Анотація
  Хочемо розповісти про фантастично сонячного письменника — Богдана Ігоря Антонича. Про те, як він був маленьким, на що дивився, чим займався, як виховувався і що було для нього важливим. Про те, що він любив рослини і співав пісні, малював і грав на скрипці. У яких селах та містах він жив і про які села та міста писав. Як одягався і як складав свої вірші. А також про його дивовижне вміння — навіть подорослішавши, залишатися дитиною, «дітваком із сонцем у кишені».
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €
dvd
  Aucun article trouvé
cd
  Aucun article trouvé
jeux
  Aucun article trouvé
calendriers
 • Chats Cosaques
  Les chats/hetmany sont arrivés!
  Lire la suite
  Prix : 8,50 €
 • CHATEAUX d'UKRAINE 2019
  ""Grand format / 2019/ sur spirales/ UKRAINIEN/ANGLAIS/RUS
  Формат
  300х220 мм
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • COSTUMES UKRAINIENS 2019
  Le très beau calendrier spécialisé dans les costumes ukrainiens sera de retour en 2019 - Vous pouvez déjà le commander!
  Une partie des bénéfices sera versé au musée Honchar de KyiV..
  Grand calendrier mural - Format A2 (42 cm x 59,4 cm)
  Livraison à partir du 24 novembre.
  Lire la suite
  Prix : 25,00 €
cartes
  Aucun article trouvé