Nos coups de coeur
livres
 • Галицька кухня/ Cuisine de Halychyna
  EN UKRAINIEN"
  Рік видання:2014 p./Обкладинка:Тверда
  Вік:15-100 ( A partir de 15 ans)
  К-ть сторінок/pages :496
  Розміри/format :190x245 мм
  Анотація
  Bидало незвичну кулінарну книгу «Галицька кухня», своєрідну енциклопедію кухні, готування, історії, ресторанного бізнесу та біографії найзнаковіших українців-сучасників. Це - подарункове видання, багато ілюстроване фотографіями, яке репрезентує культурологічний пласт, традиції кухні та сімейних рецептів.
  Lire la suite
  Prix : 26,00 €
 • Le petit Prince
  Мова: Українська - En ukrainien- Рік видання: 2015
  Кіл-ть сторінок: 96 /- 96 pages
  Ця книжка - справжній шедевр видатного французького письменника, поета й мислителя, пілота і вченого, конструктора й винахідника, людини-легенди Антуана де Сент-Екзюпері (1900-1944), якого один із його вчителів назвав \"воістину універсальним талантом\".

  Це захоплива лірична казка з цікавою фабулою для дітей і глиьинним філософським змістом для дорослих, бо йдеться в ній про вічні категорії - добро і милосердя, чистоту і безпосередність, зачарований погляд на світ і любов до ближнього.

  \"Добре бачить лише серце. Найголовнішого не побачити очима\" - стверджує письменник цю істину своїм останнім закінченим твором, що його він сам просто і вишукано ілюстрував.
  Чудова книжка - на всі часи.
  Lire la suite
  Prix : 7,50 €
 • Contes et récits juifs et ukrainiens du pays houtsoule
  Date de parution: 15/06/2018
  Préfacier: Lubomir HOSEJKO/ Postfacier: Dan BEN AMOS
  Nombre de pages: 380
  Les textes contenus dans cet ouvrage ne sont pas ordinaires. Certes, il y est question de bergers et de princesses, de héros vaillants au cœur généreux et de magiciens aux pouvoirs surnaturels. Mais les montagnes des Carpates qui servent de cadre naturel aux exploits de Dovbouch, le bandit houtsoule, là où le fondateur du mouvement hassidique, le Ba’al Shem tov, vient chercher la communion avec Dieu, sont peu ou mal connues et apparaissent nimbées d’un mystère favorisant les projections fantasmées les plus insolites. Pour la première fois, un même ouvrage réunit des récits, contes et légendes traduits du russe, de l’ukrainien, du yiddish et de l’hébreu dans lesquels sont présents à la fois des personnages juifs et ukrainiens (houtsoules). L’ensemble des textes apporte un éclairage original sur les relations entre ces deux peuples. Les récits sont précédés d’une présentation historique.
  PARTIE I - Présentation
  Délimitation historique du pays houtsoule
  La Houtsoulie à l’époque de Dovbouch et du Ba’al Shem Tov
  Le pays houtsoule : lieu de collectes de contes et récits
  La Houtsoulie dans le folklore ukrainien : Fedkovytch, Choukhevytch, Hnatiouk
  Les études folkloriques sur la Houtsoulie ukrainienne avant, pendant et après la Seconde Guerre mondiale
  Les études ethnographiques sur les communautés juives en Houtsoulie
  La Houtsoulie en littérature
  Définition théorique du corpus
  Approche pragmatique et historique du corpus
  Les adjuvants
  Les opposants
  Les Juifs, opposants matériels et adjuvants spirituels
  Les raisins et la feuille : la rencontre de Dovbouch et du Ba’al Shem Tov
  En forme de conclusion

  PARTIE II
  Récits sur les aventures du brigand houtsoule Oleksa Dovbouch et du Ba’al Shem Tov fondateur du hassidisme
  Récits et légendes sur Dovbouch et ses compagnons, les oprychky
  Récits, légendes et poèmes sur la naissance, la vie et la mort de Dovbouch
  Récits et légendes sur le trésor de Dovbouch et les lieux associés à sa mémoire
  Récits et anecdotes sur les Houtsoules et les Juifs
  Récits, légendes et poèmes sur Dovbouch et le Ba’al Shem Tov, le maître du bon nom
  Lire la suite
  Prix : 25,00 €
 • The Ukraine
  2018 - 240c.
  Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «TheUkraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднуються з досвідом подорожнього.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Офіцер із Стрийського парку”
  Опис
  Львів, осінь 1918 року. Австро-Угорська імперія за крок до руй­нації. Поляки та українці ведуть боротьбу за владу, кожна сторона претендує на Східну Галичину. Йдуть важкі політичні переговори. Українцям вигідно затягувати процес — є надія знайти сильного союзника. Аж раптом у Стрийському парку знаходять труп офі­це­ра-поляка, який був членом таємного військового товариства. Пе­ре­говорам кінець, і Климентій Кошовий, не так давно — відомий адвокат, а нині — особа без певних занять, має два дні, аби довести: вбивство не має стосунку до політики. Вбитий мав безліч ворогів, звести з ним рахунки міг хто завгодно. Але правда вже нікого не цікавить, збройне протистояння у Львові неминуче… І все одно Кошовий, під кулями листопадових вуличних боїв, вперто шукає істину. Відкриття приголомшить. А події тих буремних днів змі­нять його долю, вплинуть на погляди його друга Йозефа Шацького та можуть розвести по різні боки вуличних барикад Клима і його ко­хану Магду Богданович.

  Читайте останній роман «львівського циклу» з приголомшли­вим фіналом!
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Батько Ґоріо”
  Формат: 22 x 29,5 см/Кількіст сторінок: 96 / Обкладинка: тверда
  Автори: Брюно Дюамель (малюнки та колір), Тьєрі Ламі та Філіп Тіро (адаптація тексту / сценарій)
  Шедевр французької літератури побачив світ у вигляді графічного роману українською мовою. Для нової адаптації своєї серії “Графічна література“ видавництво “Леополь” обрав роман “Батько Горіо” – один із найвідоміших творів Оноре де Бальзака, який увійшов до всесвітньо відомого циклу письменника “Людська комедія”. “Леополь” видав інтегральну адаптацію цього роману, виданого у двох томах престижним французьким видавництвом “Делькур”. Сюжет роману талановито візуалізований малюнками французького художника Брюно Дюамель. Ця адаптація є також результатом копіткої роботи сценаристів Тьєрі Ламі та Філіпа Тіро.

  Про сюжет:
  Ежен де Растіньяк приїхав до Парижу, щоб здобути освіту. Бідний студент оселився в дешевому пансіоні пані Воке, де проживають сім постійних мешканців – сім доль, сім характерів. Їх відносини та пригоди відображають різні світи тогочасного Парижу, сповнені місцевим колоритом. Серед них – батько Горіо, колись заможний торговець. Старенький душі не чув у своїх доньках, хоч обидві красуні й довели батька до зубожіння. У пансіоні до нього всі ставляться вкрай недоброзичливо крім Ежена де Растіньяка. Молодий провінціал, зачарований блиском Парижу, вирішив будь-що-будь підкорити місто. У новому для нього світському товаристві він познайомитсья з дочками Горіо та дізнається про трагічну долю їх старого батька. Поруч із Еженом мешкає також підозрілий тип на ім’я Вотрен, який пропонує йому пекельну угоду…

  “Батько Ґоріо” – блискучий сюжет, сповнений яскравими характерами й персонажами. Це популярний роман про людські пристрасті – про любов, гроші та амбіції, що надихають і поглинають одночасно. Як витончений психолог, Бальзак глибоко аналізує та вміло описує “людську комедію”, яка досі не втратила своєї актуальності…
  ***
  Графічний роман “Батько Ґоріо” призначений для читачів всіх поколінь, яких вабить мистецтво, література, історія, українська мова… або все разом! Подорожуйте в часі та відкрийте для себе Париж на початку XIX ст. очима Бальзака і сучасних авторів!

  Новий графічний роман видавництва “Леополь” створений у співпраці з одним із найвідоміших видавництв Франції “Editions Delcourt”. Це стало можливим завдяки підтримці від Програми сприяння видавничій справі ’’Сковорода”, яку проводять Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні. Книжка видана в рамках святкування 220-річчя від дня народження Оноре де Бальзака у 2019 р.
  Вибір твору Бальзака не випадковий, оскільки доля романіста тісно пов’язана з Україною, куди його привело кохання. Серце француза полонила шанувальниця його таланту – польська графиня Евеліна Ганська, власниця маєтку біля Житомира. Бальзак одружився з нею в Бердичеві незадовго до своєї смерті.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • Комікс "Княжа Воля"
  z 18/01/2020
  “Княжа воля” - це перший том нового пригодницького фентезі-коміксу для всієї родини від авторів комікс-блокбастеру “Воля”.
  Багато років минуло відтоді як наші пращури врятувалися від страшного лиха світу Велетнів та побудували Хом’якиїв у самому серці Споконвічного лісу. Тривалий час наш край процвітав під правлінням мудрого князя Морквослава.
  Та одного разу, таємничим чином, князь зник. Біди заполонили наші землі, а морок причаївся у хащах. Проте не всі втратили надію - знайшлися сміливці, готові врятувати Хом’якиїв! "
  Lire la suite
  Prix : 14,00 €
dvd
 • Contes et légendes de Crimée
  2006 - Livre électronique (pour ordinateur)
  langue :Ukrainien
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
 • Maïdan
  NE PAS OUBLIER!
  (2019)- Durée : 1h20'
  A LIRE UNIQUEMENT SUR ORDINATEUR
  Langues: ukrainien , sous - titres français
  Un émouvant retour en arrière filmé par un habitant de Kyiv!
  Ce film a été réalisé à partir des enregistrements que j'ai fait sur le Maïdan; de jour comme de nuit . Ils montrent des épisodes de la vie quotidienne, des affrontements avec les "berkouts" et les manifestations de masse.
  Ces séquences ont été filmées depuis la Maison des Syndicats, incendiée, dans la rue Hroushevskyi et dans la cour du monastère Mykhahylivskyi et depuis la mairie de Kyiv.
  Au travers de ce film j'ai voulu montrer les gens du Maïdan, les Kyiviens venus à leur aide sans tenir compte des menaces et du statut de hors-la- loi qui leur était attribué. C'est le film d'un témoin, qu aurait pu être vous. Volodymyr Shpinov
  L'auteur: Né à Kherson . Il termine les cours de direction de chorale au conservatoire de Kyiv . A Paris, il crée en 2011 un studio d'enregistrement "Scythe" et en 2018 un groupe musical "Sc".
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
cd
 • Orchestre national des instruments traditionnels d'Ukraine N°1
  2001 - 1h 07'17"
  L'orchestre des Instruments traditionnels d'Ukraine créé en 1969 est spécialisé dans les musiques traditionnelles instrumentales originaires de toutes les régions d'Ukraine. Il fait notamment revivre les anciennes troupes de villages qui rassemblaient jadis des joueurs de pipeaux et qui interprétaient des musiques à trois instruments (troyista) : bandoura, drymba (guimbarde hutsule) et zozul’ka. L’ensemble compte plus de 40 instruments traditionnels : bandoura, cymbalum, kobza, violon, basolia, lyra, telynky, zozul'ky, svyril', kozobas, clairon, trompette du cosaque, buhay, floiara, cor de Poltava, chalumeau, drymba, rubel' et kachala, tambourin, beresta parmi d’autres. Les musiciens de ce grand orchestre sont également passés maîtres dans l’interprétation des œuvres classiques des grands compositeurs ukrainiens tels que D. Bortnians’kiy, A. Vedel, S. Hulak-Artemovs’kiy, M. Lysenko ou M. Leontovych mais également de prestigieux étrangers tel M. Glinka, A. Dvorjak ou J. Brahms sans oublier de grands noms de la musique contemporaine. L’orchestre est dirigé par M. Viktor Hutsal.
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • AIR
  Avril 2019/ 2ème album du célèbre groupe
  Гурт поєднав в альбомі авторські тексти та вірші видатних письменників.[1] Деякі пісні альбому — це вірші українських поетів: Павла Тичини, Майка Йогансена, Миколи Холодного та переосмислення роману Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї».
  # Назва Тривалість
  1. «Інше місто» 5:53
  2. «Японське кіно» 5:54
  3. «О, панно Інно!» 4:48
  4. «Пісня про те, як вона виходить на крутую гору» 13:47
  5. «Що ти собі думаєш?» 3:11
  6. «Панночка» 6:55
  7. «М'яч» 4:28

  Під час створення платівки учасниці гурту намагалися «абстрагуватися від усього попереднього досвіду, щоб у ній народилось щось нове… Ми хотіли зробити щось повітряне та медитативне, але водночас таке мінливе — як саме життя».[
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
jeux
  Aucun article trouvé
calendriers
cartes
  Aucun article trouvé