Nouveautés
 • "À crier dans les ruines"
  Genre : Roman/ 254 pages/ Format : 13 x 20 cm
  Tchernobyl, 1986. Lena et Ivan sont deux adolescents qui s’aiment. Ils vivent dans un pays merveilleux, entre une modernité triomphante et une nature bienveillante. C’est alors qu’un incendie, dans la centrale nucléaire, bouleverse leur destin. Les deux amoureux sont sépares. Lena part avec sa famille en France, convaincue qu’Ivan est mort. Ivan, de son côté, ne peut s’éloigner de la zone, de sa terre qui, même sacrifiée, reste le pays de ses ancêtres. Il attend le retour de sa bien-aimée. Lena grandit dans un pays qui n’est pas le sien. Elle s’efforce d’oublier. Un jour, tout ce qui est enfoui remonte, revient, et elle part retrouver ce qu’elle a quitté vingt ans plus tôt.
  Résumé

  Un premier grand roman sur : l’amour, l’enfance perdue, l’ostalgie, la fin du monde, Tchernobyl, l’Europe, l’Ukraine, les guerres qui défont les peuples et les légendes qui les unissent.
  Biographie
  D'origine ukrainienne, Alexandra Koszelyk est née en 1976. Elle enseigne, en collège, le français, le latin et le grec ancien.
  Lire la suite
  Prix : 19,00 €
 • “Вигнанець і чорна вдова”
  Обкладинка: тверда палітурка/ Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 304 / Серія: ретророман
  Опис
  Весна 1909 року. Київський слідчий Платон Чечель викриває жорстокого убивцю юних дівчат – доньку таємного радника з Петербурга. Згодом панянка гине за тих же обставин, що й її жертви. Тож впливові родичі звинувачують поліцейського в наклепі. Для всіх Платон стає вигнанцем. Єдиний вихід не опинитися на каторзі – це врятувати життя мільйонера фон Шлессера. Йому нібито загрожує молода дружина, що встигла здобути славу чорної вдови. Однак барон помирає, і це лише початок серії майбутніх холоднокровних убивств. Під підозрою всі спадкоємці – і навіть сам Платон… Вигнанець змушений розплутати клубок смертей та дізнатись, хто винен у злодійстві. Щоб не тільки запобігти новим злочинам, а й врятувати себе.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • “Різник із Городоцької”
  Обкладинка: тверда /Рік видання: 2018
  Кількість сторінок: 256
  Опис

  “Різник із Городоцької” – четверта книжка серії “Ретророман”

  Льв ів, 1913 рік. Напередодні Різдва жорстоко вбито кількох дівчат легкої поведінки. Газети дали невловимому вбивці прізви­сько — Різник із Городоцької. Але кримінальна хроніка та інші сенсації більше не цікавлять уже відомого читачеві львівського адвоката Клима Кошового. У нього життя налагоджується: він має адвокатську практику, заможну клієнтуру, повагу в суспільстві й наречену — відому акторку театру і кіно. Та захищати хворого юнака, якого підозрюють у жорстоких вбивствах, Кошовий усе ж таки погоджується. Програти він не може, а перемога — це додаткова й гучна реклама. Але щойно невинний виходить на волю, на Клима починається справжнє полювання. Щоб урятувати своє життя, йому треба якнайшвидше знайти Різника. Так починаються пошуки, котрі приводять Кошового та його друга Йозефа Шацького в стіни психіатричної лікарні, відкривають світ львівських повій і таємниці хворих душ. Клим не знає, як Різник змінить його життя. І тим більше не уявляє, що ця справа підніме завісу над однією з таєм­ниць впливової красуні Магди Богданович…
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Коханка з площі Ринок”
  Обкладинка: тверда матова /Рік видання: 2018
  Кількість сторінок: 282/
  Опис

  П’ята книжка книжкової серії “Ретророман”.

  Страшні часи настали для мальовничого Львова під російською окупацією. Під масові арешти потрапляє Клим Кошовий, проте все несподівано змінює смерть Божени Микульської — коханки впливового російського офіцера. І не тільки його.У Кошового з’являється шанс вийти на свободу. Разом із напарником Йозефом Шацьким вони, ризикуючи власними життями, крок за кроком наближаються на загадкового вбивці те секрету коханки із площі Ринок…
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Втікач із Бригідок”
  2017 Обкладинка: тверда/Рік видання: 2017
  Кількість сторінок: 282/Серія: ретророман
  пис

  Львів, осінь 1916 року. Героя війни, українського січового стрільця Захара Ладного підозрюють у вбивстві через ревнощі. Його взяли під варту і тримають у тюрмі Бригідки. Звинувачення кидає тінь на всіх добровольців. Захистивши стрільця, Климентій Кошовий може врятувати честь Легіону. І хоча Клим через війну покинув адвокатську практику, він погоджується спробувати. Далі події розвиваються стрімко: Ладний робить відчайдушну спробу втекти з в’язниці, захопивши Кошового в заручники. Почавши приватне розслідування, Клим і його друг Йозеф Шацький знову занурюються у світ криміналу, де вже наново поділили владу, ближче знайомляться із січовими стрільцями та стикаються з хитрощами російських шпигунів. А розбрат, який таємний ворог сіє довкола, вперше ставить під загрозу кохання українця Кошового і полячки Магди Богданович…
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Офіцер із Стрийського парку”
  Опис
  Львів, осінь 1918 року. Австро-Угорська імперія за крок до руй­нації. Поляки та українці ведуть боротьбу за владу, кожна сторона претендує на Східну Галичину. Йдуть важкі політичні переговори. Українцям вигідно затягувати процес — є надія знайти сильного союзника. Аж раптом у Стрийському парку знаходять труп офі­це­ра-поляка, який був членом таємного військового товариства. Пе­ре­говорам кінець, і Климентій Кошовий, не так давно — відомий адвокат, а нині — особа без певних занять, має два дні, аби довести: вбивство не має стосунку до політики. Вбитий мав безліч ворогів, звести з ним рахунки міг хто завгодно. Але правда вже нікого не цікавить, збройне протистояння у Львові неминуче… І все одно Кошовий, під кулями листопадових вуличних боїв, вперто шукає істину. Відкриття приголомшить. А події тих буремних днів змі­нять його долю, вплинуть на погляди його друга Йозефа Шацького та можуть розвести по різні боки вуличних барикад Клима і його ко­хану Магду Богданович.

  Читайте останній роман «львівського циклу» з приголомшли­вим фіналом!
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Krok 2
  Krok 2 de nouveau disponible!
  Niveau B1
  Lire la suite
  Prix : 20,00 €
 • Vierge or
  лак
  Формат 220X235 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • Vierge des sept douleurs
  лак
  Формат 220X235 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • SV. Mykolay PC
  лак
  Формат 220X235 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • La Vierge et l'Enfant
  Обкладинка лак, фольга
  Формат 155X240 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • SV Mykolay
  Обкладинка лак, фольга
  Формат 155X240 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • Vierge
  Обкладинка: лак, фольга
  Формат 155X240 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • Vierge rouge GF
  oбкладинка
  лак пружина з плечиком
  Формат 300х435 мм
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Saint Mykolay GF
  oбкладинка лак пружина з плечиком
  Формат 300х435 мм
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Ukraine enchanteresse
  oбкладинка лак (laque) пружина з плечиком/ à spirales
  Формат : 300х435 мм
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Kyiv 2020-
  oбкладинка лак пружина з плечиком
  Формат: 300х435 мм
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • "Дванадесяті свята vert (12 fêtes)"
  "Dès le 5 octobre"
  12 fêtes vert
  Обкладинка лак, фольга
  Формат 235X340 мм"
  Lire la suite
  Prix : 7,00 €
 • Дванадесяті свята rouge/(12 fêtes)
  Dès le 5 octobre
  12 fêtes /rouge
  Обкладинка лак, фольга Формат 235X340 мм
  Lire la suite
  Prix : 7,00 €
 • Vierge de Pochayiv
  Обкладинка лак
  Формат 290X300 мм
  Lire la suite
  Prix : 8,00 €