Nouveautés
 • Третя кабінка — Лос-Анджелес
  Тверда обкладинка.240 с.

  Почалося все з альбому малюнків. Героїня цієї книжки знала, що альбом, мальований загиблим у тюрмах НКВС бабусиним братом, безслідно зник. Коли він раптом потрапляє їй до рук, за дивних обставин, виникає багато питань. Хто зберігав його досі? Хто ці люди, що намальовані в альбомі? Кожна відповідь ставить нові запитання і відкриває нові таємниці.

  Розкуркулення 20-х років, розстріли і арешти «ворогів народу» в 1934-39, українсько-польська різанина 1943, прихід «совітів» на Західну Україну, війна, табори військовополонених, втеча слідом за німцями на Захід, переслідування КГБ в 70-х роках, еміграція — це історія членів однієї української родини на тлі історії України ХХ століття.
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • Справа Сивого
  Любов. Історія. Злочин. Ось три кити, на яких тримається література.
  І всі ці кити присутні у новому романі Братів Капранових «Справа Сивого».
  У Дніпропетровську діє підпільна антиурядова організація. Молодому слідчому доручають зайнятися головним підозрюваним — старим заколотником з великим стажем протизаконної діяльності. Він береться до справи і…
  Здавалося б, класичний детектив. Але уявіть собі, що молодий слідчий — працівник ГПУ, а головний заколотник — видатний історик та археолог Дмитро Яворницький. І зразу все стає догори дриґом. Хто з них насправді є злочинцем? Саме тому автори визначають жанр свого твору як «антидетектив» і не просто, а «історичний, романтичний антидетектив». Романтичний — бо головними силовими лініями сюжету є кохання та старовинні міфи. А історичний — бо за цікавою та заплутаною інтригою читач зможе побачити широку панораму історії степової України, Катеринослава-Дніпра, а також величну постать Дмитра Івановича Яворницького.
  Ну і, звісно, книжка базується на реальних подіях, так що шалене кохання, батькове прокляття, нерівний шлюб, закляті скарби — усе це не вигадка, а стара правда, підтверджена документами.
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • Клавка
  Роман “Клавка” Марини Гримич - переможець конкурсу BookForum Best Book Award Форумі видавців у Львові в номінації “Сучасна українська проза”!

  Дія роману Марини Гримич «КЛАВКА» відбувається у Спілці письменників України і в київському письменницькому будинку РОЛІТ у 1947 році, коли відбувся сумнозвісний Пленум, відомий в історії розгромом української літератури, зокрема паплюженням Юрія Яновського та Максима Рильського. Але мало хто знає, що розправою над цими двома класиками не обмежилось: українських літераторів — колег по перу, сусідів по дому — нацьковували одне на одного, користуючись їхніми амбіціями. Учасники подій по-різному вийшли з нелегкої етичної ситуації — хто з високо піднятою головою і посмішкою на устах, а хто в ганьбі і досмертних докорах сумління.

  Клавка, секретарка Спілки письменників, знає про письменників усе, а драматичні події відбуваються на її очах. Паралельно в її досить одноманітному житті старої дівки відбуваються кардинальні зміни: вона опиняється в центрі любовного трикутника — між відповідальним працівником ЦК КП(б)У і молодим письменником, який щойно повернувся з фронту.

  Літературне життя 1940-х, повоєнний Київ, Євбаз, комунальна квартира — це те тло, на якому розгортається динамічний сюжет.
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
 • Паперові солдати.
  2019. — 224 с.
  Двоє молодих українців зустрічаються у Варшаві 1929 року. Один із них — Білл Титла, син українських емігрантів з США. Другий — Ніл Хасевич, студент Варшавської академії мистецтв, який у юності втратив ногу і пересувається на протезі. Згодом перший стає головним мультиплікатором Диснея, а другий – головним художником УПА.

  Історія ґрунтується на реальних подіях.
  Lire la suite
  Prix : 11,50 €
 • Юра
  2020. — 352 с.
  Тверда обкладинка

  Київ, 1968 рік, кінець «відлиги». Юра – студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець — потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього. Адже його життя є своєрідним буфером поміж двома світами, — з одного боку, світом «золотої молоді», дітей секретарів ЦК КПУ, ЦК ЛКСМУ, КДБ, а з іншого, — світом його мами Клавки, яка є однією з тих безіменних і негероїчних представників української інтелігенції, що тримають на своїх плечах могутній тил для шістдесятництва.

  Роман «Юра» є сіквелом, тобто незалежним про­довженням роману «Клавка» (2019).
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • Ажнабія на червоній машині. 2-ге видання
  . Тверда обкладинка.
  2020. — 176 с.
  Словом «ажнабія» називають в арабських країнах іноземок. Дія роману Марини Гримич відбувається в сучасному Лівані, відомому своїм міжконфесійним розмаїттям, і перегукується з середньовічними арабськими оповідками з «Тисячі й однієї ночі». В центрі сюжету опиняються дві ажнабії-українки — Павлина, заміжня за сунітом Ахмадом, та Віра (лагідно — Вірунчик), дружина шиїта Жаввада. Павлина береться допомогти Жавваду порозумітися з дружиною, однак та несподівано зникає, і в пошуках Вірунчика Ахмад, Жаввад, Павлина, а також таємничий дуруз Зіяд, що несподівано приєднався до компанії, об’їжджають червоною машиною увесь Ліван.

  Книга пронизана делікатним гумором, який допомагає уявити специфіку міжетнічних шлюбів на Близькому Сході і розкрити секрети міжконфесійного та міжкультурного порозуміння.

  2-ге видання здійснене з залученням коштів гранту інституційної підтримки.
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • Порцелянова лялька
  , 2022. — 336 с.
  ISBN 978-966-688-086-7. Тверда обкладинка
  Чоловік Марти знайдений мертвим. Друзі їй співчувають, але Марта нарешті почувається вільною. Усе почалося 5 років тому. Тоді Марта переживала важкий період після смерті матері. Тому, коли познайомилася з чоловіком, який запропонував шлюб, вона довго не вагалася, вважала, що новий старт допоможе пережити втрату. Але невдовзі почало відбуватися щось дивне. Життя Марти перетворилося на пекло. І, здавалося, вихід з цього пекла був тільки один…
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
 • Вугледар – 2099
  Київ : 2021. — 296 с.
  ISBN 978-966-688-075-1. Тверда обкладинка.
  Марина Гримич у своєму новому романі «Вугледар – 2099» зазирає в наше майбутнє. Принаймні так їй здається. А як воно насправді – не знає ніхто. Адже з кумедного прогностичного сюжету виринають добре впізнавані реалії, характери і звички.

  Дія роману розгортається не в Києві і навіть не у Львові, а у двох непримітних, на погляд сучасного обивателя, локусах. Перший – Вугледар. Сьогодні це маленьке, чисте і миле шахтарське містечко в Донецькій області, а в майбутньому – університетський і технологічний центр світового значення і надсучасна міська агломерація. Друге місце дії – Піски Удайські: нині це скромне сільце в Полтавській області, але в майбутньому йому доведеться рятувати, щоправда, в дуже оригінальний спосіб, репутацію Укр
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
 • Неймовірна. Ода до радості
  13/02/2023
  — Київ : Нора-Друк, 2022. — 368 с.
  ISBN 978-966-688-092-8. Палітурка

  Ця гарна молода жінка могла б зробити блискучу кар’єру в Європі: чи то в танцювальній трупі празького театру, чи то в літературі, чи то на теренах просвітництва, та й просто в світських салонах, де її вважали, за сучасним висловом, «іконою стилю». Її порівнювали з леді Гамільтон, мадам Помпадур і навіть Ґретою Ґарбо і вважали, що вона «випередила свій час». Натомість вона стала однією з найяскравіших постатей українського спротиву і загинула в Бабиному Яру нескореною. З часу життя Олени Теліги і її побратимів проминуло багато років, а Україна досі стоїть кісткою в горлі імперських амбіцій – у центрі Європи, незламним щитом між ситим Заходом і ненажерливим Сходом. Між життям і смертю. Стверджуючи своїм багатовіковим існуванням непереможність нації
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
 • Лара
  Київ : 2022. — 304 с.
  ISBN 978-966-688-094-2. Тверда обкладинка
  «Лара» – триквел до роману Марини Гримич «Клавка». Образ 26-річної головної героїні вже встиг полюбитися читачам. Завдяки їй вони занурюються в повсякдення Києва 1940-х років, зокрема тогочасної української письменницької спільноти, і водночас зацікавлено стежать за інтригою її приватного життя.
  У сиквелі – романі «Юра» – Клавка постає вже як мама студента фізичного факультету; обоє потрапляють у круговерть непростих подій 1968 року, які відбуваються в літературному й університетському середовищах Києва, а любовна лінія, що почалася в першому романі, отримує розвиток.
  А Лара – це вже Клавчина внучка. Образ цієї обдарованої, але дуже своєрідної дівчинки розкривається, знову ж таки, через спостереження, переживання, роздуми Клавки, якій доводиться вести сімейний корабель крізь часи Чорнобильської катастрофи. Лара – донька Юри і кримської татарки, і їй у романі випаде зробити свій перший серйозний вибір. Муситиме вона й зорієнтуватися в пікантній ситуації «дежавю» навколо любовної інтриги, яка склалася ще в «Клавці» і продовжилася в «Юрі».

  Художниця Олена Шум.
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
 • Cosaques - Tome 2 Les loups des steppes
  Date de parution 31/03/2023
  56 pages - Cartonné
  Ronan Toulhoat,Yoann Guillo illustrations
  Avec ses nouveaux frères d'armes, les Cosaques, Karlis a vaincu les hussards ailés. Nul n'ignore le rôle décisif que le jeune déserteur a joué dans cette bataille. Cela fait de lui un héros autant qu'une cible de choix. Peu lui chaut. Une vie sans dieu ni maître est à ce prix. Mais il est des puissances auxquelles tous répondent, Cosaques ou non : les sentiments, la frustration et la jalousie. Karlis va comprendre que les champs de bataille sont infinis, et tous appellent le sang.
  Lire la suite
  Prix : 15,45 €
 • Summer kitchens VFrançaise
  Date de parution 15/06/2022
  Format 20cm x 25cm Nombre de pages 352

  Découvrez les Summer kitchens, ces petites cuisines d’extérieur situées dans les jardins ukrainiens, et où les familles cuisinent, font leurs conserves et mangent lors des chauds mois d’été. Elles tendent aujourd’hui à disparaitre, mais les recettes perdurent, délicieux héritage de ces endroits à la fois pratiques et oniriques.
  PATRIMOINE CULINAIRE

  Découvrez les cuisines d'été ukrainiennes, petites bâtisses attenantes au potager. Cela permettait de réaliser les conserves et bocaux nécessaires à la confection des recettes traditionnelles très bien retranscrites dans ce livre, avec des photographies d'autant plus émouvantes que la première édition date de 2020
  Lire la suite
  Prix : 29,95 €
 • Chef d'oeuvre du chant choral baroque ukrainien
  Камерний хор "Київ". Шедеври українського хорового бароко.
  "На цьому компакт-диску представлені 11 хорових творів, які по праву можуть бути названі шедеврами українського хорового бароко. Духовна музика доби бароко становить найвище надбання української музичної спадщини, що відбиває могутнє відродження творчих сил українського народу, яким позначена культура кінця 17-го – першої половини 18-го століття. Це була епоха глибинних змін усієї системи музичного мислення, зміни творчих принципів, оновлення форм, стилів, жанрів.

  Камерний хор "Київ" розпочинає програму духовними творами свого співвітчизника, киянина, Миколи Дилецького. Творчість цього композитора, класика партесного, тобто багатоголосного, стилю нещодавно відкрита і ще мало відома широкому колу слухачів. М. Дилецькому належить перший трактат з проблем музичної теорії, естетики, композиції; він є автором кількох Літургій та хорових концертів. В його музиці втілились найважливіші ознаки європейського бароко з синтезом потужних національних традицій..." Доктор мистецтвознавства, академік, професор Н. Герасимова-Персидська
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
 • L’internat
  Prix Hannah-Arendt pour la pensée politique 2022
  Date de parution : 06/10/2022
  Format : 23 x 15 cm, 272p.
  Dans le Donbass en guerre, en janvier 2015, un jeune prof décide d’aller chercher son neveu de 13 ans dans l’internat où il étudie, à l’autre bout de la ville. L’école, où l’adolescent a été « parqué » par sa mère, a été visée par des tirs et les élèves n’y sont plus en sécurité. L’homme met une journée entière à traverser la ville, devenue zone de guerre, et à atteindre le lieu en question.

  Le retour à la maison est une véritable épreuve. Les deux protagonistes se retrouvent au milieu des combats, plongés dans un brouillard laiteux. Des troupes paramilitaires et des chiens errants traversent les ruines ; des hommes apathiques, désorientés, titubent dans ce paysage urbain apocalyptique. La ligne de front se rapproche de plus en plus de la maison familiale…
  Serhiy Jadan décrit avec talent comment un lieu familier se transforme en un territoire étranger et inquiétant. Ses personnages sont décidés à lutter de toutes leurs forces contre la peur et la destruction. Dans L’Internat, la réflexion de Jadan sur la guerre dans le Donbass atteint son apogée.
  Lire la suite
  Prix : 22,50 €
 • Ukraine, terre désirée
  203 pages
  Ce que dit l'éditeur
  C'est un travail au long cours que présente ici Guillaume Herbaut : vingt ans de reportage en Ukraine, pour lequel il a reçu le prestigieux prix World Press Photo.

  Guillaume Herbaut a assisté à l'extraordinaire évolution de ce pays depuis la révolution orange et celle de Maïdan, en passant par l'annexion de la Crimée et la guerre dans le Donbass depuis 2014, jusqu'à l'invasion russe. Il témoigne surtout de la formidable résistance d'un peuple qui se bat pour sa liberté. Son oeuvre traduit une intimité façonnée par ses très nombreuses rencontres, dont il a précieusement gardé la trace dans un carnet de route tenu au fil des années. Ce magnifique travail d'auteur permet d'éclairer les racines d'un conflit, fruit de la folie hégémonique de Vladimir Poutine.

  Dans son introduction, Galia Ackerman, historienne, journaliste et essayiste spécialiste de l'Ukraine, offre une mise en perspective du travail de Guillaume Herbaut et démonte avec fermeté les mensonges de la propagande russe.
  Résumé

  Un recueil photographique témoignant de l'évolution de l'Ukraine depuis le début du XXIe siècle. L'ouvrage est complété d'une mise en perspective historique des photographies.
  Lire la suite
  Prix : 49,00 €
 • Kasha iz sokyry (une hache en bouillie)
  8 pages
  Lire la suite
  Prix : 3,00 €
 • Mysha i lev
  8 pages
  Lire la suite
  Prix : 3,00 €
 • Rukavychka ( la moufle)
  9 pages
  Lire la suite
  Prix : 3,00 €
 • Au coeur de la guerre
  Date de parution : 10 novembre 2022 - Broché
  - Le récit exceptionnel de l'ambassadeur de France en Ukraine .
  Etienne de Poncins a 58 ans. Diplomate, il est Ambassadeur de France en Ukraine. Dans ce récit exceptionnel, il raconte, de l'intérieur, les premières heures de la guerre, le "grand convoi" organisé par le GIGN pour déplacer l'ambassade de Kyiv à Lviv, dans un climat d'extrême tension, et le retour, quelques mois plus tard, dans la capitale. Jamais l'ambassade n'a quitté le territoire ukrainien, c'est une des fiertés d’Étienne de Poncins, diplomate discret et efficace qui nous fait comprendre dans ces pages passionnantes et...
  Lire la suite
  Prix : 20,90 €
 • Quand l'Ukraine se lève
  Date de parution: 09/11/2022 Format 14cm x 21cm Nombre de pages 272
  L’Occident a longtemps peiné à mettre l’Ukraine sur ses cartes mentales. Obnubilés par notre relation à la Russie, nous avions tendance à l’enjamber pour regarder le monde avec les lunettes de Moscou, surtout à Paris et Berlin ! C’est donc avec stupéfaction que nous avons vu se dresser cette nation slave face à l’ouragan néo-totalitaire poutinien qui a fondu sur elle, et menace désormais ouvertement l’Europe. Le fait ukrainien est la divine surprise de ce moment historique. D’où vient cette résistance churchillienne des...
  Lire la suite
  Prix : 18,90 €