Nouveautés
 • Un demi-siècle de résistance
  2018 - texte à venir
  Lire la suite
  Prix : 24,50 €
 • Anthologie du Donbass
  2018 - A venir
  Lire la suite
  Prix : 19,00 €
 • Kyiv-Paris
  2018
  Un étudiant se promène dans les rues de Paris et essaie de trouver des parallèles avec de Kyiv, en les parsemant d'anecdotes personnelles. Nostalgique, il compare les deux villes, les deux pays, la France et l'Ukraine, et réfléchit également sur l'amour - l'amour étranger, l'amour charnel et l'amour à distance. ...
  Lire la suite
  Prix : 19,50 €
 • Дванадцять війн за Україну
  2016. — 480 с.
  У 2014 році Україна вкотре зіткнулася з ненаситним імперським молохом і зуміла зупинити його розповзання. Гібридна війна, як основа московського панування, ведеться не тільки в окопах, це війна за існування народу, війна за історію і свідомість людей. В Україні знайшлися герої, здатні захистити країну, яка не бажає бути бідним і заляканим «молодшим братом». Майже сто років тому в кінці 1917 року український народ вже стикався з гібрідною війною московського зразка, програш в якій призвів до встановлення ленінсько-сталінської диктатури, масових репресій, голодоморів, концтаборів, знищення української інтелігенції…

  Дванадцять війн, які кривавим вихором пронеслись по Україні 1917–1921 рр., в радянській історії носили назву «громадянська війна», але вони велися за володіння українськими ресурсами (людськими, продовольчими, енергетичними). У лютому 2017 року ми будемо згадувати революцію, яка дала нашим прадідам надію на кращу долю, але її ідеали сто років тому не втілилися в реальність, а були потоплені в крові. Ми знову отримали надію і завдання нашого покоління не упустити цей шанс.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • Майдан. Таємні файл
  2017. – 320 с. I Тверда обкладинка
  Настав час дізнатися правду про Майдан.
  У Революції брали участь мільйони, але що насправді сталося тоді, й досі залишається таємницею.
  Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці? Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса і Харків?
  Герої цього журналістського розслідування не тільки ті, хто стояв на сцені, але й ті, хто ховався за лаштунками, хто їздив до Януковича і хто сперечався з Європою, захоплював адмінбудівлі, сидів у буцегарнях, а також воював, лікував, працював для того, щоб Революція перемогла.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Політ золотої мушки
  Рік видання:2016 p./Обкладинка:Тверда/ Вік:Дорослі, 18-100/ К-ть сторінок:320
  Вага:340 г/ Розміри:130x200 мм

  Анотація
  Нова весела книга Богдана Волошина детально знайомить читача з вигаданими — чи то пак легендарними — галицьким містечком Бурачковичами та сусіднім селом Лопушною. Крізь призму «життя й діяльности» персонажів усіх історій перед нами поступово розкриваються інтимні подробиці приватного та громадського чину видатних бурачківчан, як-от мера містечка Романа Задупського, секретарки маґістрату Теклі Мілєрової, авторитетного сторожа Ладзьга Микуличина, митця трагічної долі Влодка Фарнеґи, грабаря Мерлюня та інших достойників і достойниць. Подекуди ірреальні та фантасмагоричні, часом ліричні та психологічні — оповідки-хроніки Богдана Волошина з їхнім неповторним колоритом покутсько-бойківських говірок здатні забезпечити справжню «сатисфакцію від релаксації» наділеному почуттям гумору галицькому (та й не тільки!) читачеві.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Арт-бук «Скриня. Речі сили»
  Рік видання:2016 p. К-ть сторінок:156 Розміри:205x275 мм
  Анотація
  «Скриня. Речі сили» - це книга, яка закохає українців у самих себе. Ексклюзивне подарункове видання зі спецефектами - витинання, тиснення золотом, друк на прозорій та напівпрозорій основі, ефекти об'ємності.

  Арт-бук «Скриня. Речі Сили» — це спроба систематизувати те, з чого колись складався світ наших бабусь і що невблаганно зникає з нашого життя, наче міфічна Атлантида. Речі ужиткові, але настільки прекрасні, що мимоволі погоджуєшся із визначенням «неземна краса». Вони справді родом з «кращого світу» і служать нам порталами у «paradise city where the grass is green and the girls are pretty». Ми об’їхали цілу країну у пошуках народних скарбів та уклали список українського must have: того, що повинно бути у серці і в хаті кожного українця. Зібрали і акуратно поскладали у скриню-ковчег, аби врятувати від глобалізаційного «потопу» і повернути у наші домівки. Це речі не прості, а чарівні… Це речі Сили. З ними у домі стає добре, затишно… бо ви опиняєтеся «за тишею».
  Lire la suite
  Prix : 30,00 €
 • Ловець океану
  2017- 216 pages
  Одіссей, воїн і мандрівник, повертається на Ітаку після двадцяти років блукань. Але вдома не знаходить ані своєї дружини Пенелопи, ані свого сина Телемаха. Він розуміє, що став на хибний шлях і тепер мусить виправити свої помилки. Одіссей здійснить свою подорож у зворотному напрямку, від Ітаки до Трої. Він знову зустрінеться з Сиренами, знову відвідає землю Навсикаї, знову буде на островах Каліпсо та Цирцеї, знову спуститься в царство Аїда. Крок за кроком він дедалі краще розумітиме головні сили, які скеровують його життя: кохання, смерть, провину, красу і втрату.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Фелікс Австрія
  2014 - 288 p
  Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Інтернат”
  …Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь. Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі…
  …Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • «Тамплієри»
  2016. – 120 с.
  І ось вони повертаються з війни, на яку багатьох їх покликали, і помічають, що війна насправді тривала лише для них. І що відповідати за неї тепер доведеться лише їм. І прірва між їхньою відповідальністю та їхньою війною заповнена запеклістю й злістю, але також і вірою та наполегливістю. І подолати цю прірву може лише той, хто пам’ятає, з чого все почалося. А головне – знає, чим усе має закінчитися.
  «Тамплієри» – 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • «Коханці Юстиції»
  2018. – 304 с.
  «Коханці Юстиції» – паранормальний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію. Родинно-побутові і політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання. Чого ще треба, щоб читач відчув себе благим і з насолодою усвідомив свою моральну перевагу над нещасними коханцями примхливої Юстиції? Та вже – за старою доброю традицією – й над автором, якому спало на думку увічнити таких пропащих істот.
  , 2018. – 304 с.
  Lire la suite
  Prix : 20,00 €
 • Одної і тої самої.
  2013 - 240 p.
  Судячи з усього, минула Україна свою велику роль уже відіграла. Передовсім вона вже була великою імперією, яка створила певну єдність чи, радше, – об’єднану мішанку радісних наївних племен, що жили на найсприятливішій, а тому і найнебезпечнішій території. Увібравши в себе підставові риси цих племен, вона зацементувала їх у неповторну модель. І власне тоді досягла своєї найбільшої величі. Вона полягала в тому, що це місце не мало бути порожнім. Все решта – несуттєве. І те, що модель української імперії трималася на самознищенні, – також. Але вона заповнила отвір між лісом і степом. Породила дивну культуру, яка не відповідає ні лісові, ні степові. Натомість і ліс, і степ відповідають їй. Тобто, все вже відбулося. Місія виконанa.
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Лексикон інтимних міст
  2011- 434 pages
  Про це вже, напевно, знають усі. 11 листопада 2011 року об 11 годині 11 хвилин в Україн істартували продажі «Лексикону інтимних міст» - нової книжки Юрія Андруховича. Перед цим аж чотири роки тому була «Таємниця», яку автор окреслив як «замість роману». Що ж читач знайде на сторінках «Лексикону»?
  Ім’я автора, успіх його попередніх видань, постійні інтерв’ю, колумністика та коментарі, успіх на Заході, ціла рекламна кампанія видавця перед презентацією, - усе це та багато іншого стало причиною неабиякого зацікавлення «Лексиконом». Перші успішні дні продажів та інформаційна хвиля в ЗМІ свідчать про те, що саме «Лексикон інтимних міст» Андруховича є, напевно, літературною подією року.
  Ця книга – про 111 міст, у яких був чи не був Андрухович. Спрогнозувати реакцію на неї неважко: вона сподобається всім, хто вподобав «Таємницю», і не спободається – відповідно. Бо класичним романом «Лексикон інтимних міст» назвати важко, власне дефінітивних мук через цю книжку буде найбільше; сам автор це назвав «довільним посібником з геопоетики та космополітики». Також обов’язково знайдуться ті, хто назве «Лексикон» збіркою есеїв, подорожніми нотатками, спогадами, автобіографією, щоденником, посібником, повістю, драмою на карті, романом, збіркою оповідань.
  Я би визначив «Лексикон інтимних міст» як роман з географією – і в сенсі любовному, і в жанрі літературному. Нью-Йорк, Єнакієве, Берлін, Гайсин, Вінниця, Ізяслав, Львів, Ужгород,Тернопіль, Хуст, Чернівці, Цурюпинськ, Чернівці, Стокгольм, Париж, Лісабон, Краків, Женева, Ґуадалахара. Ці та інші міста в одну книжку, в один роман могло поєднати тільки життя чи Провидіння. Зрештою, чим більше жанрових визначень «Лексикону» існуватиме, тим більше виграє українська література. Ось запитає вас хтось «а яка найкраща хороша есеїстична книжка вийшла в Україні цього року?». Ви відповідаєте – «Лексикон». А хороший роман? Відповідь– «Лексикон». А репортажистика, розповідь про подорожі? Ви знову, оком не зморгнувши – «Лексикон інтимних міст» Юрія Андруховича. Це я до того, що жанрове визначення далеко ненайсуттєвіша річ, бо будь-яка книга стає важливим чи ключовим фактом літературного життя незавдяки жанру, а завдяки якості, глибині й актуальності письма.
  Усі розповіді, чи то пак міста, розташовані в книзі за алфавітним принципом. Тому в українському виданні міста вибудовуються в одлин ланцюг, в одну історію, а у виданнях іншими мовами (робота над перекладами вже почалася) – у цілком іншу послідовність, що створюватиме нові контрасти та об’єднуватиме, як то кажуть, невпіхуємое – наприклад, Гайсин опиняється в одному розділі з Гайдельбергом та Гамбургом, Цурюпинськ – між Цуґом та Цюрихом. Кожна нова мова, кожен новий різновид абетки – і це буде цілком нова книга з новою архітектонікою. Мілорад Павич, який згадався вам зараз – цілком доречний, він один із тих, з кимцим експериментом розмовляє Андрухович.
  Книжка видана дуже ошатно, її справді приємно тримати в руках. Видавець – міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz – подбав, щоб «Лексикон інтимних міст» був гарним подарунком, тому всі деталі – від редакторської роботи до поліграфічного втілення – виконані якнайскрупульозніше. Це мимоволі переростає в невеличкий мінус, бо книжка продаватиметься по 111 гривень, а це найперше, що заважатиме масовим продажам. Проте, думаю, скоро з’явиться і бюджетніше, кишенькове видання. До речі, e-book «Лексикон інтимних міст» поступив у продаж одночасно з паперовою версією.
  Один із неймовірних плюсів цієї книги – в тому, що кожен може сформувати свою власну подорож, власний роман із географією, додаючи до написаного свої власні спогади чи мрії, впадати в меланхолію чи навіть нервово перегортати сторінки міст, де вас спіткало горе. Робіть що хочете, ця книжка – цілковито для вас. Я зараз вас здивую. Я пишу цю рецензію, ще не прочитавши «Лексикон інтимних міст». Тобто я десь на середині, якщо серединою можна назвати уривчасте читання то з початку, то з кінця, то просто з міста, яке тобі дороге – у моєму випадку Ужгорода. Ось такий він «Лексикон інтимних міст» - я ще не дочитав його, а вже дописую рецензію. Повторюся: робіть, що заманеться, ця книжка – цілковито для вас.
  Андрій Любка, ART UKRAINE
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • Пливи рибо пливи. /арт-бук/.
  "Завжди цікаво співпрацювати з художниками, коли книга перестає бути просто певною кількістю й комбінацією літер... У таких книгах і текст звучить цілком інакше." Сергій Жадан
  "На одному з його концертів зловила себе на тому, що не так вслухаюся, як вдивляюся – я бачила Рибу. Вона пливла, говорила, страждала, мріяла... любила і неймовірно резонувала зі мною. Вже вдома знайшла текст. Тоді ж зрозуміла, що малюнки, які поки були лише в моїй голові, можуть стати отим найсправжнісіньким арт-буком, якого так бракує на вітчизняному ринку. І не буду приховувати – отримала шалене задоволення, працюючи над цим проектом." Христина Лукащук
  Арт-бук розрахований на всіх: як на дітей, так і дорослих.
  Українською мовою.
  Ілюстрації: Христина Лукащук
  Тип видання: тверда обкладинка/Формат: 210x220 мм
  Кількість сторінок: 32, ілюстроване видання
  Lire la suite
  Prix : 8,00 €
 • Темна вода
  2018 - . — 272 с. — NEW
  Воно живе на дні Тихого затону в зачарованій Десні. Воно — породження деснянських легенд, міфів або — чиєїсь хворобливої фантазії. Підводне чудовисько ніхто не бачив, але його бояться жителі довколишніх сіл. Бо воно виходить з води і вбиває рибалок. Але чудовисько залишає сліди.

  Отже, воно не міфічне, має плоть і кров. Слід бере колишній опер Віталій Мельник, сищик із поганою репутацією, нестандартним мисленням та залізною хваткою. Куди ведуть ці сліди? Відповіді — в фіналі одного з найкращих українських готичних детективів: «Темна вода».
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Даогопак. Книга 3: Таємниця Карпатського Мольфара
  64 pages -
  Війна неминуча. Султана відсторонено від справ, фактично він став екзотичним фруктом у саду безмежних бажань Візира. Сам Візир знову намагається разом з асасинами і яничарами знищити спадкоємця, Аре-Сан та козаків. Дружина султана відправляється до підземної Січі на зустріч з Оракулом, щоб знайти свою дитину. Олесь Скворода і Казимир Жеромський несподівано зустрічаються у Києві, і за допомогою характерницької магії вирушають у Карпати, щоб взяти участь у міжнародному лицарському турнірі. Дорогою Олесь опиняється у чаріному світі мольфара, вартового карпатських таємниць. За допомогою технічного генія Мозгового й Отто фон Лейбниця на сухопутному кораблі до Карпат прямує і решта компанії на чолі з Тарасом. На них чекають нові випробування й старі вороги.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • L'Ukraine au salon du Livre 2018 ! Stand N 72
  «Даогопак. Книга 2: Шляхетна любов»
  «Даогопак» – 3-томний комікс-блокбастер про пригоди козаків-характерників із лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорізької Січі.
  Після завершення Анталійської гастролі наші герої з пригодами повертаються додому. Врятованих козаків радо зустрічають їхні побратими, однак не все на Січі безхмарно. Змінюється ситуація і в Туреччині, де набувають нової ваги певні постаті
  64 pages - 2014
  Після завершення Анталійської гастролі наші герої з пригодами повертаються додому. Врятованих козаків радо зустрічають їхні побратими, однак не все на Січі безхмарно. Змінюється ситуація і в Туреччині, де набувають нової ваги певні постаті з оточення Султана. Між Олесем і Арі-Сан спалахують почуття, проте на них чекає іще немало випробувань. Маленький мандрівник, син Султана, стає впливовою фігурою, здатною схилити шальки терезів у несподіваний бік. І часом здається, що все тримається лише на оптимізмі ікластого і крилатого.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • Книга «Віра і воля»
  2017 - 44 pages
  Ця книжка поєднання художнього викладу історії та документального аналізу. У ній оповідається про останній бій УПА, що відбувся на Тернопільщині в 1960-му році. Незаперечні факти спростовують наклепи, зведені Кремлем, та доводять, що єдиною метою та мрією українців завжди було здобуття незалежності України.
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • "Діра"
  2016 - 112 p.
  Графічний роман "Діра" - це мистецький виродок донеччанина так званим ДНР і ЛНР. Створений ним арт-проект "Музрилка" заповнив Донецьк карикатурами на представників окупаційної влади. Захарова схопили, тримали у підвалі, кілька разів імітували розстріл. Вийшовши з катівні, художник малював те, що відбувалося з ним та іншими полоненими, а письменник Сергій Мазуркевич записав усе зі слів Захарова.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €