Dvd
Tourisme
 • 7 chudes Zakarpattia (7 merveilles de Zakarapattia)
  2009
  Langues : UKRAINIENNE
  Allemand, Anglais, hongrois, russe.

  "Закарпаття – це унікальний край, розташований в серці європейського континенту в міцних обіймах Карпатських гір.
  Тут збереглася первозданна природа, залишилася незмінною культура предків, тут, як і сотні років тому, в кам’яних замках живе дух Середньовіччя. Для сучасного індустріального світу все це – справжній феномен.
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
 • Podorozh smachnym Zakarpattiam
  90' - 2003- 2009 UKRAINIEN Anglais, hongrois , russe "Шановний глядачу! Придбавши цей диск, ви побачите, що Закарпаття – це не тільки край мальовничих гір, смерекових лісів та цілющих джерел, але ще й смачних самобутніх страв. Ви познайомитеся із оригінальними та неповторними стравами угорців, словаків, румунів, австрійців та інших народів, що в дружбі та злагоді віками проживають у Закарпатті. А також - розкриєте секрети стародавніх рецептів бойків, лемків та гуцулів. Бонусом до фільму є кулінарна книга Закарпаття, завдяки якій ви зможете самостійно приготувати страву, що найбільше сподобалась, а також дізнатися, де її можна скуштувати під час подорожей Закарпаттям. Смачного вам перегляду!
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
 • Velyka nevidoma Ukrayina -Hutsulshchyna
  51'
  Langues: Ukrainien
  Anglais
  Цей диск створений із щирою любов’ю та повагою до історичної і культурної частини України – Гуцульщини. Автор проведе Вас поміж гірських потоків та краси гірського лісу, між люди, які з гордістю та трепетом оберігають свою неповторну ідентичність. Традиції, міфи, музика та ремесла – з цим Ви можете познайомитися в цьому диску, або узяти із ним з собою пам’ять про ці місця. Мальовнича природа, фрагменти гулянь та побуту гуцулів межуються з історичними та географічними відомостями, барвистими розповідями автора цього дивовижного проекту. Романтика побаченого і відчуття, що час в цих місцях зупинився, неодмінно будуть тягнути назад, спонукаючи знову відчути подих гір, потішити душу різноманіттям барв та текстур, доторкнутися до шовкових вод та живої історії древнього народу. Юлія Шушайло Фільм озвучений: українською, англійською
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
 • Zamky Urkrayiny (Chateaux d'Ukraine)
  CD multimedia
  Диск "Замки України" розрахований на широкий загал українців та іноземних туристів. Ви ознайомитесь з історією виникнення, зовнішнім описом та сучасним станом замків України. Також Ви зможите прослухати неповторні легенди, історії кохання та зустрітися із найбільшими таємницями цих будівель - привидами. Кожен замок проілюстрований фотогалереєю, яку Ви зможете проглянути під час прослуховування історії про нього.
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €