Livres
Cuisine
 • A la découverte de la cuisine ukrainienne
  Sur commande
  Délai de livraison : un mois environ
  Née en Ukraine, Liana Panasevych-Benquet, ancienne élève de la faculté des langues étrangères (Université d’Etat Ivan Franko de L'viv – Ukraine occidentale), est arrivée en France en 2006. Passionnée de cuisine, elle signe ici son premier ouvrage afin de nous faire découvrir l’esprit de son pays au travers de ses nombreuses spécialités culinaires
  Lire la suite
  Prix : 17,00 €
 • Галицька кухня/ Cuisine de Halychyna
  EN UKRAINIEN"
  Рік видання:2014 p./Обкладинка:Тверда
  Вік:15-100 ( A partir de 15 ans)
  К-ть сторінок/pages :496
  Розміри/format :190x245 мм
  Анотація
  Bидало незвичну кулінарну книгу «Галицька кухня», своєрідну енциклопедію кухні, готування, історії, ресторанного бізнесу та біографії найзнаковіших українців-сучасників. Це - подарункове видання, багато ілюстроване фотографіями, яке репрезентує культурологічний пласт, традиції кухні та сімейних рецептів.
  Lire la suite
  Prix : 26,00 €
 • Смачна країна (cuisine de toutes les régions d'Ukraine)
  EN UKRAINIEN
  Рік видання:2015 p./Обкладинка:Тверда
  Вік:15+/К-ть сторінок/ pages :304 /Розміри/ format:150x190 мм/
  Анотація
  Відомий телеведучий та знавець продукції зі знаком якості Костянтин Грубич побував у всіх регіонах України, де готував і смакував страви, притаманні саме цій місцевості, ознайомлювався з культурою і традиціями міст, містечок та сіл. Тому кожна зі страв у цій книзі має свою історію, унікальну рецептуру та нагадує про добрих людей, які доклалися до її творення і поширення. Крім того, всі страви супроводжують додаткові поради та спеціальні секрети від автора – як найкраще готувати, чим присмачувати і з чим подавати той чи інший смаколик. «Смачна країна» – це не лише кулінарна насолода, а й чудова нагода поглянути на Україну під новим кутом.
  Lire la suite
  Prix : 20,00 €
 • У будні і свята
  Рік видання:2016 p./Обкладинка:Тверда
  Вік:Дорослі, 18-100 /К-ть сторінок:480 /Розміри:170x215 мм
  Анотація
  У книзі знаменитої галицької господині та кулінарки Дарії Цвєк зібрано усі секрети приготування страв на щодень. Тут детально розписане меню від кожної пори року до кожного дня, що має тиждень, усіх дванадцяти місяців. Ретельно підібраний перелік страв: на перше, на друге, фруктові салати, десерти, різноманітні напої — допоможе сучасній жінці, яка любить куховарити, з’ясувати усі тонкощі теплової обробки продуктів та обрати, які страви найкраще приготувати в ту чи іншу пору року.
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €