Livres
histoire, politique (en ukrainien)
 • ОЛЕГ ШТУЛЬ У БОРОТЬБІ ЗА УКРАЇНУ
  2013 - 112 cт.
  Представлена книга розповідає про політика, журналіста, громадського діяча Олега Штуля. Він, з молодих літ увійшов до плеяди свідомих українців і разом з ними вирішив боротись за українську державність. Під час другої світової війни перебував у партизанському штабі Тараса Бульби-Боровця. Після її закінчення був головним редактором газети «Українське слово» в Парижі. Oлег Штуль працював на різних посадах в ОУн (М), а після смерті Андрія Мельника став головою Проводу Організації.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Бонді або повернення Богдана Весоловсько
  2013 - 328 pages
  Biographie de Bohdan Vesolovskyi, compositeur ( danses de salon, chants lyriques et romances).
  Ce livre présente sa vie et son œuvre.
  Le lecteur plonge dans le rétro ukrainien , de la période d'entre les deux guerres de L'viv et Stryi,
  de l'émigration et de la vie ukrainienne en Autriche et du Canada.
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • Україна масонська/Ukrayina Masonska
  2ème édition - 2015
  Масони створили Нову Європу. За великим рахунком, ми живемо у світі, який придумали творці-"будівельники": Моцарт і Бетховен, Гюго і Фіхте, Ньютон і Гарібальді, Вашингтон і Прудон…Не варто і нам цуратися того, що формування світогляду українців відбулося під впливом масонів: гетьманів Розумовського і Скоропадського, письменників Котляревського, Шевченка і Франка, державотворців Драгоманова, Грушевського і Петлюри.А хто керує світом сьогодні?На це і багато інших запитань ви знайдете відповіді у цій книзі.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Симон Петлюра
  2016. – 469 с./ Тверда обкладинка.
  Петлюра, у тому числі не без допомоги своїх ворогів, став символом українського опору, символом визвольних змагань 1917—1921 рр. за незалежність України. Але яким Симон Петлюра був у реальності, без чорно-білого розфарбування? На це питання намагається дати відповідь ця книжка.

  Симон Васильович — лицар чину, але й жива людина, в житті якої були прорахунки і невдачі, але яка вперто йшла до своєї мрії — української незалежності. Цікаво, що й досі Петлюра не реабілітований, йому приписують злочини проти людяності, зраду своїх союзників та покровителів, масонську змову... Але він зупинив російську навалу, коли українська державність робила перші свої кроки.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • Московська воша
  1966 - 110 pages
  Опис:
  Книга написана напередодні смерті отамана у 1925 році. Однак немає сумнівів, що задумана вона була набагато раніше. У книзі автор подає відомості про тогочасний стан на різних територіях України. Але найцінніше у творі - популярний виклад історії Української революції, розпачливої боротьби, гарячкових заходів Уряду УНР та допущених помилок.
  Lire la suite
  Prix : 8,00 €
 • "Памятник себе воздвиг нерукотворний."
  Kyiv-Cherkasy - 2016 - 36 pages
  EN UKRAINIEN
  Excellent petit ouvrage relatant l'histoire de la bibliothèque "Symon Petliura".
  90 ans d'activité !
  Lire la suite
  Prix : 8,00 €
 • Майдан. Таємні файл
  2017. – 320 с. I Тверда обкладинка
  Настав час дізнатися правду про Майдан.
  У Революції брали участь мільйони, але що насправді сталося тоді, й досі залишається таємницею.
  Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці? Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса і Харків?
  Герої цього журналістського розслідування не тільки ті, хто стояв на сцені, але й ті, хто ховався за лаштунками, хто їздив до Януковича і хто сперечався з Європою, захоплював адмінбудівлі, сидів у буцегарнях, а також воював, лікував, працював для того, щоб Революція перемогла.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Дванадцять війн за Україну
  2016. — 480 с.
  У 2014 році Україна вкотре зіткнулася з ненаситним імперським молохом і зуміла зупинити його розповзання. Гібридна війна, як основа московського панування, ведеться не тільки в окопах, це війна за існування народу, війна за історію і свідомість людей. В Україні знайшлися герої, здатні захистити країну, яка не бажає бути бідним і заляканим «молодшим братом». Майже сто років тому в кінці 1917 року український народ вже стикався з гібрідною війною московського зразка, програш в якій призвів до встановлення ленінсько-сталінської диктатури, масових репресій, голодоморів, концтаборів, знищення української інтелігенції…

  Дванадцять війн, які кривавим вихором пронеслись по Україні 1917–1921 рр., в радянській історії носили назву «громадянська війна», але вони велися за володіння українськими ресурсами (людськими, продовольчими, енергетичними). У лютому 2017 року ми будемо згадувати революцію, яка дала нашим прадідам надію на кращу долю, але її ідеали сто років тому не втілилися в реальність, а були потоплені в крові. Ми знову отримали надію і завдання нашого покоління не упустити цей шанс.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €