Livres
Littérature (en ukrainien)
Nos coups de coeur
 • "По той бік війни"
  2017 6 497 ST.
  "По той бік війни" - це свіжий погляд на події сторічної давності. І хоч ідеться про І Світову війну, авторка вибудовує паралелі із сучасністю, опираючись не лише на універсальне, але й на певні історичні закономірності.
  Роман «По той бік війни» пропонує відірватися від сьогодення й поглянути на звичні теми під незвичним кутом. Перша світова. Перші танки і літаки. Перші короткі спідниці. А для когось – перше кохання. Становлення Червоного хреста і становлення незалежної жінки. Пошук дороги додому і пошук дороги до себе. Любов до Батьківщини і любов до ближнього. Роман ставить складні й незручні запитання, що не втратили актуальності за сто років.
  Головні герої роману – німець Бáстіан фон Деттен та француженка Констанс Шартьє – зустрічаються у французьких Арденах навесні 1914. Короткий і бурхливий роман закінчується вагітністю й весіллям, однак початок війни розкидує молодят по різні сторони фронту. Зв’язок між ними обривається, і для кожного починається своя війна і своя історія. Кожен мусить втратити все і знайти своє місце в житті, перевіривши на міцність усі свої переконання й самого себе.
  Роман дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Однак персонажі роману – військові, медики, волонтери, біженці – такі близькі й зрозумілі українському читачу, що усі вони в рівній мірі «свої».
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • Ольга Кобилянська./T.4/Olha Kobylianska
  2016 - Tome 4
  До видання увійшли також начерки та фрагменти незавершених творів.
  У 4 томі вміщені перші опубліковані твори Ольги Кобилянської – повісті "Людина" і "Царівна".

  Тексти творів звірено за автографами, першодруками та іншими авторитетними прижиттєвими публікаціями. Твори друкуються за сучасним правописом зі збереженням характерних особливостей мови й стилю письменниці.
  Видання призначене для широкого кола читачів.
  Ольга Кобилянська. Зібрання творів: у 10 т. / Т.4 : Повісті/ упорядкув. В.І, Антофійчук, С.Д. Кирилюк, Ю.М. Микосянчик; прим. : С.Д. Кирилюк. . – 2016. – 400 с.
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
 • Амулет Паскаля (L'amulette de Pascal)
  2012, – 200 стор. Серія: ПК (Популярні книжки). М'яка обкладинка.

  Авторка назвала роман „філософською містифікацією”. Це притча про складність і непередбачуваність життя, у якому тільки сама людина спроможна обрати саме той шлях, що приведе її до щастя.
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Anomal'na zona
  , м'яка обкладинка. Видання перше: К.: Нора-Друк, 2009, – 248 стор.
  Українське Полісся. Покинуті села Житомирщини. Кажуть, в одному з них із людьми відбуваються дива. Спочатку люди зникають, а потім - повертаються, але вже нічого не пам'ятають. Чудова байка для "жовтої преси". Але молода жінка Тамара Томіліна справді зникає в аномальній зоні. І справді повертається без пам'яті. Отже, це не казка… Історія ще більше заплутується, коли стає відомо: жінка, яка втратила пам'ять, незрозумілим чином причетна до вбивства крупного житомирського бізнесмена. А коли в покинутому поліському селі зникає ще одна людина, капітан Сергій Бражник приймає рішення йти в небезпечне місце сам… Які жахливі таємниці приховує безлюдне поліське село? Про це розкаже свою нову історію Андрій КОКОТЮХА.
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Мандрівки
  Ірен Роздобудько в своїй новій книзі переконує нас, що «світ малий», та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності. Саме це є найпривабливішим у мандрах – перестрибувати часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння...


  Рецензії та відгуки:
  Рецензія з сайту "Записки книголюба".

  «Люблю розумних жінок. Не пихатих і зарозумілих, які ставлять себе і свої знання вище за співрозмовника. А таких, на яких хочеться бути схожими, за якими хочеться йти і які надихають. Словом, до таких жінок, поза всяким сумнівом, належить сучасна письменниця Ірен Роздобудько. Цікаво, що, прочитавши її нотатки подорожнього, які вона вміло вплела у канву роману «Мандрівки без сенсу і моралі», розумієш, що головне у гарному художньому творі – щирість і відвертість автора, якими він ділиться з читачем.» Олена Жежера, «Друг читача».
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Книгарня «ШОК»
  К-сть сторінок: 128
  Нова, давно очікувана збірка короткої прози Євгенії Кононенко. У цій книжці авторка — відверта до самого денця, несподівано інша і водночас пізнавана за своїм унікальним стилем, який поєднує щирість, ностальгію та тонку іронію.
  Книжка складається з трьох частин. Частина перша — це цікаві життєві
  історії, приміром, про икористання сучасних технологій у романтичних
  стосунках, або ж несподіваний погляд на, здавалось би, звичайні життєві ситуації. Частина друга — це драми самого життя, це біль за тією хвилиною,яка могла б усе змінити, але цього не сталося. А наостанок — три відверті
  есеї про долю сучасної жінки-письменниці, про заздрість та професійність.
  Окремі новели ще до виходу книжки були відзначені літературними
  преміями.
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Російський сюжет
  К-сть сторінок: 128

  Він молодий, розумний, добре освічений, має патріотичні почуття.
  Але в результаті непорозуміння змушений тікати з України. Бо він
  на рідній землі — зайва людина, «лишний человек».
  Все в його житті чомусь cкладається за російським cценарієм.
  То доки тяжітиме над українцями фатум «російського сюжету»?
  Честь України, як завжди, рятує жінка…
  Нова книга Євгенії Кононенко — про любов і про пошуки власної
  ідентичності, про призабуті обставини безтямного українського
  життя останніх років імперії та перших років незалежності і про
  можливість зустрічі серед Атлантики на протягах ьогоднішнього
  глобалізованого світу.
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Чарівний світ. Між тоді і тепер
  К-сть сторінок: 136

  «Чарівний світ. Між тоді і тепер» — третя частина роману
  «Чарівний світ», яка пов’язує дві попередні — «Чарівний світ.
  Тоді» та «Чарівний світ. Тепер», і розповідає про прогалини,
  яких не знаємо ані про тоді, ані про тепер: про час, відколи роз-
  палося товариство безхатченків і герой опинився в нелегальній
  еміграції у Євросоюзі; про його дитинство і юність. Про те,
  де він народився, як його знайшли на смітнику бомжі, як він
  росте у нетрадиційній сім’ї, іде до школи, пізнає світ своїх
  однокласників, відкриває для себе, що світ може бути іншим,
  ніж він його знав та уявляв.
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Чарівний світ. Тоді
  К-сть сторінок: 128

  «Чарівний світ. Тоді» — друга частина роману «Чарівний світ»,
  у якій зображено історію кількох безпритульних, зворушливу
  дружбу чоловіків, які з різних причин опинилися на споді.
  Врешті, їм випадає раптове щастя, до якого вони ставляться
  із засторогою, при цьому кожен торує свій шлях.
  На виручені під час аукціону кошти герой вирушає у подо-
  рож — нелегальну еміграцію, що завершується перед початком
  першої частини роману «Тепер».
  «Тоді» написано у формі щоденника головного героя.
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Ілюзія Illusion
  Ілюзія
  К-сть сторінок: 128

  Головна героїня роману працює секретарем у туристичній фірмі й
  живе дуже одноманітно. Але якось вона знайомиться з Ізею. Він упев-
  нений, що існує деяка могутня організація, котра зомбує всіх людей на Землі. Й, у першу чергу, вона використовує для цього різноманітні канали інформації: рекламу, телебачення, Інтернет, газети, журнали і навіть фільтри для води.
  Хоча героїня й не вірить у переконання Ізі, вони стають друзями й проводять довгі вечори за розмовами у нього вдома. Але тут Ізя гине
  за дивних обставин…
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Історія
  Серія: Повернення
  К-сть сторінок: 96

  "Історія" Ксені Харченко - це сон, міф, прадавні корені та сучасні бажання. У цій книжці виписані бажання і думки, аби вони втілилися, справдилися.
  Бо авторку до цього спокусила любов.
  Але кожен побачить в цій "Історії" те, чого йому особливо бракує.
  Lire la suite
  Prix : 7,00 €
 • Кавовий присмак кориці
  2011. – 240 с. М'яка обкладинка.

  Iнколи видається, що достатньо пришвидшити ходу, i вже за наступним поворотом буде саме те мiсце, куди мрiяв потрапити усе своє життя. Тобi достеменно вiдомо, яке воно. I ось ти на мiсцi, але i мiсце виявляється iншим, i оточують тебе зовсiм не тi, про кого мрiяв ще вранцi... I ця iсторiя непорозумiнь може виявитися трикутником, або чотирикутником, а може й тим, чому поки що немає назви у нашому вимiрi.
  Lire la suite
  Prix : 9,50 €
 • Пафос
  Пафос
  К-сть сторінок: 208

  «Пафос» — другий роман письменника, філософа і культуролога Володимира Єшкілєва. Гостра критика реалій сьогочасної України і пригодницька фабула поєднані в ньому із стилістичними пошуками нової вітчизняної прози. Дія роману відбувається навесні 2000 року у Станіславі, Єрусалимі та Тверії. Герої «Пафосу» намагаються знайти власні відповіді на виклики постмодерної доби.
  Lire la suite
  Prix : 6,30 €
 • Колесо Сансари
  К-сть сторінок: 112

  У Романа гине дружина, і він залишається сам зі своєю матір’ю та десятирічним сином. Роман торгує запчастинами для автомобілів. Поруч із ним працюють кілька людей, у кожного — своя непроста доля. Серед них — шістдесятирічний Юрій, колишній
  водій?ас, якого вигнали з роботи, коли у нього погіршився зір, і закохана в Юрія рудоволоса красуня Маргарита. Але невдовзі Юрій помирає просто на роботі від серцевого нападу, а Маргарита чекає від нього дитину. Роман їде до лікарні, щоб забрати її після пологів додому, та вияв ляється, що Маргарита померла кілька днів тому, а дитину мають відправити в інтернат — лікарі «автоматично» внесли немовля до списку тих, від кого відмовилися матері...
  Lire la suite
  Prix : 7,50 €
 • Вітражі.
  Тверда палітурка. 2010, – 208 стор.
  Дія роману відбувається в сучасному Києві. Поліна, перекладачка з французької, має замовлення на переклад роману Франсуази Саган, але власні проблеми видаються їй набагато важливішими та болючішими, ніж «надумані проблеми ситих французьких дівчат». Робота не йде.Все змінюється, коли раптом ламається комп'ютер. Дізнавшись паролі, програміст Богдан читає листування Поліни з «далеким другом», з якого довідується, що вона рано залишилася сиротою і була вихована бабусею Ніколь, яка дивним чином після війни потрапила з Франції до Радянського Союзу. Також він дізнається, що Стефка — колишня подруга Поліни — написала книжку, привласнивши чужу історію. Богдан добуває цю книжку і влаштовує зустріч двох подруг. Згодом Поліна дізнається справжню історію бабусі Ніколь...Новий роман Міли Іванцової ні на хвилину не залишає читача байдужим.
  Lire la suite
  Prix : 9,50 €
 • Татцельвурм. Тірольська історія
  2011, – 176 стор. М'яка обкладинка.

  Засніжені вершини тірольських гір приховують багато таємниць. Лавина забрала життя чоловіка і донечки молодої українки Олени. Через шість років Олена повертається на місце смерті своїх рідних, але Альпи готують їй чергове випробування. Забобонні мешканці вороже ставляться до Олени і звинувачують її в негараздах, що почалися після її приїзду. Селянська вигадка про альпійського монстра татцельвурма стає реальністю...

  Психологічна драма.
  Lire la suite
  Prix : 9,50 €
 • Спогад
  К-сть сторінок: 120

  Мабуть, важко знайти людину, якій у гіркі хвилини хоч раз не хотілося повернутись у дитинство. А якщо там — втрати і біль, батьки, яким до тебе немає діла, а перше кохання зникло так само несподівано, як і з’явилося? «Спогад» — саме таке повернення: болюче, відверте і... дуже поетичне. Іноді треба повернутись, щоб відпустити.
  Lire la suite
  Prix : 9,50 €
 • Мисливці
  К-сть сторінок: 144

  Джокеру та Максові вдалося вирватися з-під опіки Контори. Принаймні так вважали вони. Однак не всі в Організації загубили слід утікачів, і щойно в Конторі виникли проблеми з черговою порцією вихованців, які володіють надзвичайними екстрасенсорними здібностями, до Джокера навідався один із його колишніх вихователів, упевнений в тому, що впоратися з ними може лише Макс, а єдина людина, котрій Макс повністю довіряє, — це Джокер...
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Крутая плюс, або терористка-2
  К-сть сторінок: 272

  Героїня нового роману Марини Меднікової Лілія Крутая розпочала свою карколомну кар’єру бізнесвумен, мецената, кандидата та доброчинниці з... цебра помиїв.
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • Піщана ріка
  К-сть сторінок: 128

  «Піщана ріка» тече у двох вимірах. Дівчинка Татра живе
  у світі снів, де вона товаришує з добрим Хароном, вічно
  п’яною Марушкою, Зеленюком та людиноптахами; та у
  реальному світі, у якому вона їздить до бабці Афродіти
  та разом зі своїм другом Михаськом перетворює дитячу
  гру в Робін Гуда на справжнє полювання.
  А в цей час у «дорослому» світі відбуваються свої, але
  зовсім інші історії...
  Lire la suite
  Prix : 7,50 €
 • Чарівний світ. Тепер
  2001 - К-сть сторінок: 144

  «Тепер» — перша частина роману Тимофія Гавриліва «Чарівний
  світ», який концептуально продовжує роман «Де твій дім,
  Одіссею?», що 2009 року став першою книжкою українського
  автора,
  яка з’явилася в реномованому швейцарському видавництві
  Ammann Verlag, викликавши неабиякий резонанс.
  Це пригодницько-філософська історія про волоцюгу, який міг
  би бути нігілістом, якби не його любов і здатність розчулюва-
  тися буденними речами, яких ми зазвичай не помічаємо. Роман
  починається крадіжкою, до якої героя змушують обставини.
  Після низки пригод, загибелі приятелів та жаху від побаченого
  врочистого ритуалу розчленовування мерця він, рятуючись від
  снігу і холоду, потрапляє на ночівлю у невідоме приміщення,
  де, щоб зігрітись, палить стільці і папери, знічев’я читаючи
  останні, перш ніж кинути їх до печі. За цим заняттям герой
  натрапляє на фатальну папку...

  Драматургійно-гармонійно продумана композиція, фантастична мова, якою розгортається історія, творять у Гавриліва чудову метафору сьогоднішнього часу.
  Anna Wilhelm (Анна Вільгельм), sandammeer
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • По той бік Пагорба
  2010, – 208 стор. Серія: ПК (Популярні книжки). М'яка обкладинка.

  Ця книга про сильного дорослого чоловіка з хлопчачим прізвиськом Вуж, який за тиждень має вийти на ринг і на очах усього світу вибороти найпрестижніший пояс чемпіона світу з боксу. Але, завдяки таємничому телефонному дзвінку з минулого, виявляється, що найголовніший поєдинок Вуж має провести наодинці з самим собою, у маленькому українському селі, на Пагорбі своїх підліткових мрій, зрад, кохання й надій. І не факт, що він залишиться живим...
  Lire la suite
  Prix : 9,50 €