Livres
Littérature (en ukrainien)
 • "Za chvert' desiata"
  2013 - 240 pages
  langue : ukrainien
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • «Понтиїзм» (Pontyyism)
  2014 - 216 pages
  «Понтиїзм» – це історії про черговий кінець світу у країні, життя в якій уже давно є безкінечним апокаліпсисом. Оповіді про прірву, що ховається за кожним полотном – хоч асфальтом, хоч картиною. Казки про любов, зраду, кров, ненависть, м’ясо і шлюб. Хроніки віртуальної війни під проводом віртуальних генералів невіртуальної держави. Проповіді жорстокого вірування в понти, яким поклоняється більшість країни.
  "Pontyisme" est le récit d'une prochaine fin du monde dans un pays où la vie est depuis longtemps une apocalypse sans fin. Des histoires d'amour, de trahison, de sang, de haine, de chair et de mariage. Chroniques sur une guerre virtuelle dirigée par des généraux virtuels d'un État non virtuel. Croyance cruelle aux sermons du pontife vénéré par la majeure partie du pays. "
  Lire la suite
  Prix : 100,00 €
 • А час минав...»/ A chas mynav
  Traduit du géorgien -2015

  Цикл притч Манани Менабде «А час минав ...» створювався протягом низки років, на перетині двох культур — німецької та грузинської, конкретно — в Берліні та Тбілісі. Притчі складають єдиний цикл, що містить елементи як грузинського фольклору, так і європейського художнього мислення. У них з дивовижною лаконічністю і витончено легким гумором порушені ті питання, які в усі часи хвилювали людину.
  Кількість сторінок :96 / Жанр: Казки
  Переклад:грузинська / Перекладач:Рауль Чілачава
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Оформляндія/Oformliandiia
  « La Zone est mon lieu de détente. Elle remplace la mer, les Carpates, les terrils, la Turquie enduite de mojito frais et parsemée de putes bronzées. Une vingtaine de fois par an, j'y pars en visiteur clandestin. Je suis un stalker, un piéton, un passant, un idiot, appelez-moi comme vous voulez. On ne me remarque pas, mais je suis là. J'existe, un peu comme le rayonnement ionisant. Je prépare mon sac à dos, je passe sous les barbelés puis je disparais dans la profondeur noire des forêts de Polésie, dans les trouées et les odeurs de pin. Je me fonds dans ces épaisseurs étourdissantes et personne jamais ne pourra m'y débusquer. »
  Markiyan Kamysh est un jeune Ukrainien, aventurier et journaliste. Né en 1988 deux ans après la catastrophe, il appartient à la « génération Tchernobyl ». Pour lui comme pour ses camarades d'errance, la Zone - cette Zone d'exclusion nucléaire où toute présence humaine est interdite sur un rayon de 30 kilomètres autour de la centrale - est devenue « une terre de paix, figée et hors du temps ».
  Depuis 2010, Markiyan Kamysh a passé plus de deux cents jours à explorer la Zone, « à renifler et toucher chaque débris de cette poubelle, chaque fragment du passé ». Il connaît les lieux comme sa poche et nous embarque à la découverte de « l'endroit le plus exotique du monde ».
  2015. – 128 с. Серія: Мандри. Тверда обкладинка.
  «Оформляндія...» – емоційний вимір Чорнобильщини, занурення у світ нелегальних туристів-«сталкерів».
  В книзі ви не знайдете стандартних описів Зони, нудних історичних викладок і роздумів над істинними причинами Чорнобильської аварії. Тут – погляд зсередини на явище нелегального туризму в Чорнобильську Зону відчуження. Тут – смарагдові болота, міліцейські засідки, і збиті до кривавих мозолів ноги. Тут загрозливі зливи нічної Прип’яті та світанкові чари Полісся. Тут спроба відповісти на питання, що коїться в душі людини, яка роками і потай досліджує заборонену землю.
  Книга проілюстрована фотографіями, які зробив сам автор.
  Фото на обкладинці: Evhen Madatov
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Ексгумація міста/
  160 pages -
  Якщо Ви будете обурені, читаючи цю книжку, якщо Ви будете знервовані, згадуючи раптом її звороти, абзаци, а то й сторінки, якщо Ви будете заскочені, роздивляючись її візуальну частину — це буде найкращим подарунком тому поколінню, яке вступає в сучасну українську
  літературу. Бо молода Авторка створює образ рідного міста як світу,який паплюжиться і нівечиться недолугим варіантом Великої Цивілізації. Головна героїня поступово щезає, замовкає тоді, колимісто перестає бути для неї реальністю.
  Lire la suite
  Prix : 8,00 €
 • Логіка речей
  160 pages
  Усі ми так чи так залежимо від речей, простих та
  буденних, — як-то одяг, аксесуари, різні корисні чи
  марні дрібнички, умебльовання житла й робочого
  місця і т. д., одне слово, — всього того, що якось
  барвисто урізноманітнює сірість існування, але мало
  хто наважується у цьому зізнатись. «Логіка речей» — це
  гола правда, а у цьому житті немає нічого смішнішого
  й страшнішого за правду.
  Людям зі слабкою нервовою системою та схиль ним до
  депресії читати не рекомендується!
  Lire la suite
  Prix : 9,00 €
 • Київ-86 (Kyiv-86)
  2016. – 154 с. Тверда обкладинка.

  Після аварії на ЧАЕС у 1986 році тотальне відселення мешканців Києва – столиці України і міста-мільйонника, було цілком реальним сценарієм. Як в цьому випадку могли розвиватися події, автор уявив у романі «Київ-86». Через 30 років після аварії провідник-«сталкер» веде японських туристів до заповітної мети – покинутого Києва, який мріють побачити всі мандрівники на планеті, але наважуються лише одиниці.

  Ця книга – гарячий поцілунок літа в місті, яке ми могли втратити.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Пройти крізь Чорнобиль
  Анотація

  Книжка Галі Аккерман - це подорож письменника крізь драму Чорнобиля в різноманітних її людських, соціокультурних, професійних аспектах. Це проходження крізь очисний вогонь нового знання, трагічних відкриттів, крізь драму людських доль.
  2018
  Ця книжка також про Чорнобиль як про один з найстрашніших злочинів радянської системи. Незаперечна цінність видання і в тому, що це погляд людини з іншої культури, з інших культур - адже авторка суміщає в собі єврейську, російську і французьку культури, родинно пов'язана з Україною.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Життя P.S.
  Анотація
  Ця книжка – це військовий щоденник санінструктора 2-го взводу 1-ї роти 1-го батальйону 93-ї ОМБр Валерії Бурлакової, яка разом з іншими нашими бійцями боронить Україну від ворога. “Ми захищаємо не дупи штабних полковників, не цукерні біля метро, не в’язниці, за ґратами яких сидять вже сотні наших побратимів, і не будинки тих, хто втік від війни…”, – пише авторка. “А – вже просочену кров’ю найкращих землю Донбасу”. Книжка містить щемливу історію втраченого кохання, яке залишиться незгасимим вогником у серці молодої жінки-бійця. Ілюстрації, подані наприкінці тексту, не лише відображають реалії життя на фронті, а й є органічним продовженням думок і переживань самої авторки.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Називай мене Мері
  2018. — 352 с. Тверда обкладинка
  Прокинувшись вранці у власній квартирі біля мертвого тіла, колишній поліцейський Олег Кобзар опиняється поза законом. Земля горить під ногами, його оголошено в розшук, ще й полюють убивці, яких направляє невідома і жорстока рука. Тільки здаватися — не в правилах Кобзаря. Врятувати власне життя і знайти справжнього вбивцю йому допомагає слідча Віра Холод — єдина, хто вірить в непричетність Олега і готова навіть порушити правила, аби відновити справедливість.

  Читати уривок…1
  Чекав у машині біля будинку.
  Місце для засідки не ідеальне. Важко лишатися непоміченим, коли машина стоїть у дворі, просто навпроти дитячого майданчику. Там, як у роки його юності та юності батьків, за невідомо ким закладеною традицією,
  збиралися під вечір люди. Парочки, — цілуватися. Невеличкі компанії з пивом або чимось міцнішим. Ось і
  зараз у сутінках на лавці поруч із низенькою пластмасовою гіркою, які ставлять у дворах новобудов, гуртувалася трійця.
  Не мужики.
  Дзвінкі жіночі голоси чулися навіть через підняте віконне скло. Він міг визначити вік на слух. Лишень
  з уривків розмови, що долітали до нього, вирахував: зібралися подруги, плюс-мінус ровесниці його колишньої дружини. Жіночки до сорока. Хто б іще називав одна одну дівчата, нещадно, добіла, перемивав кісточки чоловікам, котрі нічого не роблять по життю й від яких усі давно втомилися, обговорював котрусь четверту, що нарешті пішла від свого, та згадував всує незнайомі йому, але, мабуть, популярні телешоу. Запросто міняли тему, перестрибували на кусючі ціни за комуналку — й так само легко верталися до телевізора.
  Компанія, по маківку зайнята собою.
  Але для поліції це — свідки.
  Свого часу, жуючи глевкий сищицький хліб, найперше шукав таких людей, коли опергрупа виїздила на
  черговий убій. Сюди, на місце, після всього теж примчить поліція. Нехай телебачення, інтернет і соціальні
  мережі скільки завгодно розводяться про відтік професіоналів із органів, загальне зниження якісного рівня
  особового складу та системне нищення карного розшуку як структури. Так, це все має місце. Почалося вже на
  його пам’яті. Коли спитають — сам може багато розказати про те, що в розшуку справді нема кому працювати, зі злочинністю ніхто не бореться, процент розкриття найнижчий за останніх двадцять років.
  Тим не менш, розслаблятися не радив би нікому й ніколи.
  Собі — передусім.
  Бо оперативники разом із дільничним усе одно зобов’язані закидати найбільшу, найгустішу сітку. Тому
  будуть вишукувати й детально опитувати всіх можливих та неможливих очевидців пригоди. Не конче бачити.
  Достатньо чути крики, звуки пострілів чи ударів, шум мотору.
  Подібні компанії — завжди знахідка для розшуку.
  Так, у березневих сутінках його навряд хтось розгледить, аби потім упізнати.
  Проте колективний розум, яким є будь-який розшук, неодмінно складе розрізнені деталі в цілісну картину. Рано чи пізно поліція візьме слід. Професійний рівень тут ні до чого.
  Спрацює Система.
  Вона лише здається громіздкою та на позір неповороткою, кондовою.
  Ще за часів своєї служби в органах встиг переконатися: найкращі злочини планують лише міліціонери.
  Від того, що їх уже скоро три роки, як переназвали поліцейськими, нічого не міняється. Можливо, Система поповнилася. Та не очистилася.
  Цього вечора він збирався зробити в процес очищення посильний внесок.
  Той, на кого чатував, затримувався. Хоча його розпорядок дня не був аж таким насиченим. Зранку на
  службі, потім виходив кудись на обід, міг затриматися для приватної розмови з солідного вигляду чоловіками в дорогих костюмах. Повертався й не виходив з управління раніше сьомої вечора. Далі катався центром, завертаючи тепер уже в невеличкі дорогі ресторани. Сторонні там впадали в око відразу, тож він щораз лишався в машині й чекав, поки об’єкт вийде. Міг лише припускати: у тиші подібних ресторанчиків вирішувалися питання серйозніші, ніж за обідом.
  Удома не чекали. Тож вертався близько одинадцятої.
  Сьогодні він провів свого підопічного до маленького клубу на Подолі, залишив там і покотив сюди, попід
  будинок. Все одно приїде, не той, хто міняє звички.
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • Фаріде
  2021 - 232 pages
  Той, хто врятував одне людське життя, — врятував цілий світ.
  Про це не знає дівчинка, що живе в маленькому кримському Селищі. Проте під час Другої світової війни вона рятує єврейських дітей від неминучої смерті.

  А на цілу епоху пізніше її, вже стару жінку, розшукали 80 врятованих нею дорослих людей.

  І вона стала праведницею світу — забутою, закатованою як нацистами, так і радянським режимом. Це — факт.

  Все інше — апокриф, вигадка автора. Узагальнена і суб’єктивна. Як узагальненими і дещо фантасмагоричними є і Селище, і всі його мешканці, переплетені між собою, мов виноградні лози.

  Автор не претендує на лаври історика. Лише — на найменший «язичок» найменшого дзвоника, який бринить серед ночі голосами тисяч вигнанців: «я-по-вер-нусь-я-по-вер-нусь…» — і нагадує, що наш ДІМ завжди з нами. З нього може вигнати ворог, але ніхто не може його відняти.
  Якщо ти віриш у повернення!
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • Третій рівень. Короткі історії
  2020 - 240 pages
  Кілер може отримати вигідне замовлення — але для цього треба зіграти в ризиковану гру. Зухвалі грабіжники взяли в заручники звичайного таксиста — і раптом ролі помінялися. Викрасти з музею шедевр — лише половина справи. Маньяк при­значає самотнім жінкам побачення через інтернет — як це зупинити. Усе це та багато чого іншого відбувається тут і тепер, у вашому великому місті.
  «Третій рівень» — перша і єдина збірка короткої гостро­­сю­жет­ної прози Андрія Кокотюхи. Тут всі форми кримінальної прози: від класичного детективу до трилера, від шахрайської історії до іронічної новели. А шанувальники детективу істо­рич­ного дізнаються, хто ж насправді убив легендарного Олек­су Довбуша.
  Lire la suite
  Prix : 11,00 €
 • Шості двері.
  2020 - 192 pages
  У ранньому дитинстві вона намалювала на стіні двері й несподівано… увійшла в них, уявивши собі вихід в іншу реальність. Відтоді життя багато разів намагалося зламати її: сповнена трагедійними подіями юність, загибель кращого друга, зрада, врешті — кар’єра і гроші… Та в найскладніші миті життя вона малювала на стіні двері й проживала ще одне коло реальності, яка не відступає від нас навіть у снах.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Понаїхали
  2015 - 240 pages
  Поки нашого цвіту по всьому світу – Неньку заполонили мігранти. Сергій Ткачук бореться з нелегалами вдома, а тим часом його батьки працюють на заробітках за кордоном. Батько припускається помилки за помилкою, розвалюючи сім’ю. Мати намагається на відстані зберегти свою родину. «Понаїхали» відстежує долі чотирьох Ткачуків: Юрія, Ольги та двох їхніх таких різних синів – Сергія й Володі. Невелика за обсягом книга охоплює понад десятиліття. Дія відбувається у вигаданому місті Білий Сад, а також у країнах, де доводиться працювати Ткачукам.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Дружини привидів
  В книгу увійшли дві повісті: «Дружини привидів» та «Комуна». Чоловіки цих жінок загинули, загасивши радіоактивну пожежу і запобігши світовій війні. Але згодом на території колишньої ворожої держави з’являються їхні “фантоми-відбитки”… У повісті «Комуна» подано на перший погляд абсурдний, проте чітко регламентований світ. Тут у спеціальних комунах ізолюють кожного, хто має будь-які відхилення від «соціальної норми»…
  Сучасна проза. Соціальна фантастика (Fantastique social)
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €